
Акумуляторна дискова пилка Makita DHS900Z 18V. Максимальна глибина різання (90°) 85 мм 6069278
47 408 ₴
- В наявності
- Код: 6069278
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумуляторна циркулярна пила Makita DHS900Z DHS900Z

Характеристики продукту
- 18 В

Опис
Надзвичайно потужна акумуляторна пилка для важких робіт. Розроблена для дисків діаметром 235 мм та максимальною глибиною різання 85 мм, її можна використовувати без адаптера для напрямної шини.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Поздовжній паркан 162687-7
- Шестигранний ключ 783204-6
- Пильне полотно 235x2.2x30, 24T EFFICUT E-01915
- Доставка в коробці без акумулятора, без зарядного пристрою, без кейса.
Коментарі
Доставка в коробці без акумулятора, без зарядного пристрою, без кейса.
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 6 кг |
| Вміст | 1 шт. |
| Дані про вагу | з батареєю |
| Довжина виробу | 413 мм |
| Напруга батареї | 18 В |
| Тип продукту | Акумуляторна циркулярна пила |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 408 ₴


