
Акумуляторна дискова пилка Bosch Professional GKS 18V-57-2 L solo 18 V Максимальна глибина різання (90°) 57 мм 6069285
20 108 ₴
- В наявності
- Код: 6069285
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумуляторна ручна дискова пилка GKS 18V-57-2 L

Характеристики продукту
- 18 В

Опис
Компактний розмір та вражаюча продуктивність завдяки потужному безщітковому двигуну. Практичне зовнішнє пиловідведення для всіх систем пиловідведення BOSCH забезпечує покращений захист здоров'я користувача. Швидше різання з максимальним терміном служби акумулятора.
Характеристика
- Безщітковий двигун
Комплект поставки
- ГКС 18В-57-2 Л
- Картон.
- Паралельна напрямна
- Без батареї
Коментарі
GKS 18V-57-2 L не сумісний з напрямними шинами. Потрібен акумулятор Bosch Professional 18V – не входить до комплекту. Ми рекомендуємо акумулятор Bosch Professional 18V 5.5Ah PROCore.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,9 кг |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина різання (макс.) | 57 мм |
| Довжина виробу | 346 мм |
| Напруга батареї | 18 В |
| Тип продукту | Акумуляторна циркулярна пила |
| діаметр пилки | 165 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 108 ₴









