Опис продукту: 3-осьовий цифровий акселерометр ADXL345 I2C/SPI
Датчик для вимірювання прискорення по трьох осях у діапазоні +/- 16 g. Модуль живиться напругою від 3 до 5 В, має стабілізатор напруги та взаємодіє через шину I2C (TWI) або SPI.
Модуль містить пасивні компоненти, необхідні для належної роботи системи. Контакти — це популярні роз'єми типу Goldpin, що дозволяють підключати датчик за допомогою проводів або безпосередньо до макетної плати.
Продукт, сумісний з Arduino Бібліотеку та схему підключення з Arduino можна знайти за цією адресою. |
ADXL345 3-осьовий цифровий акселерометр I2C/SPI - модуль.
Зв'язок модуля
Систему можна підключити доодиницяцентралізовано через шину I2C або SPI. Щоб вибрати I2C, необхідно подати логічну одиницю на вивід CS або постійно підключити CS до напруги живлення. Адреса I2C залежить від стану виводу SDO. У випадку станувисокиймає значення: 0x1D, при низькому рівні: 0x53. Деталі в документації та .
Розпіновки акселерометра
Датчик має вісім контактів для кріплення роз'ємів Goldpin з кроком 2,54 мм (в комплекті).
| Ім'я | Опис |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи |
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення модуля від 3 В до 5 В |
| КС | Розпаковка терморегуляторів шини SPI - вибір мікросхеми. Логічна одиниця вмикає шину I2C. |
| INT1 | Вихід зовнішнього переривання 1 (див. документацію для отримання детальнішої інформації) |
| INT2 | Вихід зовнішнього переривання 2 (див. документацію для отримання детальнішої інформації) |
| СДО | Вибір адреси шини I2C / лінія передачі даних шини SPI |
| SCL / SCLK | Лінія даних шини I2C (TWI) / лінія синхронізації шини SPI |
| SDA/SDI | Тактова лінія шини I2C (TWI) / Лінія даних шини SPI |
Характеристики 3-осьового акселерометра ADXL345
- Напруга живлення: 3В - 5В
- Напруга контактів: від 1,6 В до 3,6 В
- Споживання струму: прибл. 25 мкА
- в режимі очікування: 0,1 мкА
- Три осі: X, Y, Z
- Інтерфейс зв'язку: I2C (TWI) або SPI
- Роздільна здатність: від 10 до 13 біт для кожної осі
- Діапазон вимірювання: ±16 г
- Робоча температура: від -40 °C до +80 °C
- Розмір пластини: 20 х 16 х 5 мм
- У комплект також входить смужка із золотими шпильками
Мініатюрний модуль з цифровим акселерометром
ADXL345 — це тривісний інтегрований акселерометр MEMS. Він вимірює прискорення до +/- 16 g (тобто в 16 разів більше середнього прискорення сили тяжіння). Завдяки вбудованому регулятору напруги він може живитися від 3 до 5 В.
Для підключення модуля можна скористатися доданим роз'ємом Goldpin або припаяти дроти безпосередньо до контактних площадок, розташованих на одному з довших країв друкованої плати. На протилежному боці контактних площадок є два монтажні отвори.
Зв'язок з датчиком ADXL345
3-осьовий цифровий акселерометр ADXL345 з інтерфейсом I2C/SPI можна використовувати безпосередньо з будь-якою платою Arduino (через інтерфейс I2C) або з мікроконтролером з живленням 3 В (наприклад, STM32) через I2C або SPI. Зверніть увагу, що діапазон цифрового входу датчика становить від 1,6 В до 3,6 В.
Датчик ADXL345 також пропонує дві зовнішні лінії переривання (INT1 та INT2, також підключені до паяльних контактів модуля), що дозволяє розвантажувати обчислювальну потужність процесора між зчитуваннями. Максимальна роздільна здатність вимірювання становить 13 біт для кожної з осей X, Y та Z.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Модуль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,002 кг |
| глибина паковання | 6 см |
- Ціна: 505 ₴



