Опис продукту: Водонепроникний зонд з датчиком температури DS18B20 - Okystar - 3 м
Водонепроникний зонд на основі цифрового датчикаДС18Б20Напруга живлення від3 Вдо5,5 ВДатчик pдозволяє вимірювати температуру у віддалених місцях, важкодоступних з головного контролера та в місцях з високою вологістю.Корпус виготовлений з нержавіючої сталі та має розміри50 x 6 ммДовжина кабелю становить3 мПристрій працює при температурівід -55°C до 125°C.
| Для правильного зчитування температури потрібен резистор 4,7 кОм.Ом, підключений між джерелом живлення та сигнальним проводом. |
Водонепроникний зонд з датчиком температури DS18B20 - Okystar - 3 м.
Продукт сумісний з Arduino та Raspberry Pi Посібник користувача Arduino доступний тут. Датчик також можна підключити через Raspberry Pi, як описано в . |
Проводи - це ізольовані дроти:
- Живлення VCC – червоний
- Заземлення GND - чорний
- Дані 1-Wire - жовтий
Зонд завершується трьома ізольованими проводами.
Технічні характеристики датчика температури
- Колір: чорний
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
- Вбудований датчик температури: DS18B20
- Напруга живлення: від 3 В до 5,5 В
- Діапазон робочих температур: від -55°C до 125°C
- Температура зберігання: від -55°C до 125°C
- Точність: ±0,5°C у діапазоні температур від -10°C до 85°C
- Інтерфейс: 1-Wire
- Довжина кабелю: 3 м
- Розміри зонда: 6 x 50 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 2,3 см |
| Довжина кабелю | 3,0 м м |
| Модуль — Температура з | -55 °C |
| Модуль — тип | Температурі |
| Подавайте напругу | 5,5 В |
| Стан | Нове |
| Ширина паковання | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455 ₴


