Опис продукту: Термопара MAX6675 - датчик температури SPI
МодульMAX6675разом зтермопарадозволяє вимірювати високі температури з великою точністю. Працює в діапазонівід 0°C до 800°C, з напругоювід 3 В до 5,5 ВВін використовує інтерфейс для зв'язку.СПІ.
Продукт, сумісний з Arduino Ви можете знайти Arduino UNO в інтернеті. |
| ПІН-код | Опис |
|---|---|
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення від 3 В до 5,5 В. |
| СКК | Лінія тактової частоти шини SPI. |
| КС | Вибір мікросхеми. |
| Отже | Послідовний вихід. |
Технічні характеристики датчика температури
- Мікросхема: MAX6675 - аналого-цифровий перетворювач
- Напруга живлення: від 3 В до 5,5 В
- Термопара: тип K, різьба M6
- Діапазон вимірювання температури: від 0 °C до 800 °C
- Роздільна здатність: 0,25 °C
- Зв'язок: SPI: SO, CS, SCK, VCC, GND
- Сигнал можна перетворити на 12-бітний цифровий сигнал
- Робоча температура модуля: від -20 °C до 80 °C
- Розмір модуля: 32 х 16 мм
Як працює термопара К-типу?
У промислових вимірюваннях одним з найважливіших параметрів, що впливають на хід технологічних процесів, є температура. Крім інфрачервоних датчиків, для вимірювання температури дуже часто використовується термопара К-типу. Термопара K-типу складається з двох дротів, виготовлених із двох різних металів, які з’єднані зварним швом на одному кінці. Принцип дії термопари полягає в зміні електронної густини в дротах термопари через зміну температури, виміряної в точці зварювання двох дротів. Зміна температури термопари створює напругу, яка називається термоелектричною силою, яка приблизно лінійна як функція температури.
На що слід звернути увагу при проведенні вимірювань термопарою К-типу?
Термопари типу K демонструють високу стабільність лише протягом короткого періоду вимірювання при високих температурах. При більш тривалому часі вимірювання може спостерігатися тенденція до нестабільності вимірювання з додатковим нагріванням термопари вище виміряного фактичного значення температури. Більш тривалий час вимірювання високих температур за допомогою термопари K-типу також сприяє його швидшій корозії, особливо в середовищах із поганим доступом кисню при температурах вище 700°C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 1,6 см |
| Модуль — Температура до | 800 °C |
| Модуль — Точність вимірювання температури | +/- 0,25 °C |
| Стан | Нове |
| Ширина паковання | 15 см |
- Ціна: 805 ₴



