Опис продукту: Енкодер з кнопкою 20 імпульсів 12 мм - EC11 вертикальний - 5 шт.
Ручка та кнопка у стилі енкодера дозволяють створити простий користувацький інтерфейс. Модуль надсилає цифровий сигнал на два контакти, залежно від напрямку обертання.
Товари продаються упаковками по 5 штук. |
У відео представлена основна інформація про кодери.
Енкодер з кнопкою 20 імпульсів 12 мм - EC11 вертикальний.
Робота датчика
Датчик має 5-контактний роз'єм з двома цифровими виходами, що забезпечують імпульс у разі руху в одному напрямку, та одним виходом від кнопки.
Продукт, сумісний з Arduino Ви можете знайти приклад програми для Arduino в Інтернеті. |
Специфікація
- Виявляє обертання за годинниковою стрілкою та проти годинникової стрілки
- Кількість кроків на 360°: 20 кроків
- Кнопка в ручці
- Розміри модуля: 22 x 14 x 12 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,01 кг |
| Висота | 12 мм мм |
| Кнопка - Тип | кодувальник |
| Колір | Зелений |
| Перемікач — Форма | прямокутний |
| Стан | Нове |
| глибина паковання | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475 ₴



