Опис продукту: Енкодер 24 імпульси 20 мм - EC16 вертикальний - 5 шт.
Ручка у стилі енкодера дозволяє створити простий користувацький інтерфейс. Модуль надсилає цифровий сигнал на один із двох контактів, залежно від напрямку обертання.
У відео представлена основна інформація про кодери.
Товари продаються упаковками по 5 штук. |
Робота датчика
Датчик має 3-контактний роз'єм. Вихідні сигнали - A або B.
Специфікація
- Виявляє обертання за годинниковою стрілкою та проти годинникової стрілки
- Кількість кроків на 360°: 24 кроки
- Поставляється з накладками
- Розміри модуля: 30 x 17 x 16 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Ширина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16 мм мм |
| Висота паковання | 1 см |
| Кнопка - Тип | кодувальник |
| Перемікач — Форма | прямокутний |
| Ширина паковання | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475 ₴






