
BME280 - датчик вологості, температури та тиску 110 кПа I2C/SPI - 3.3 В - паяні роз'єми 6069505
955 ₴
- В наявності
- Код: 6069505
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис продукту: BME280 - датчик вологості, температури та тиску 110 кПа I2C/SPI - 3,3 В - паяні роз'єми
Дуже простий у використанні датчик температури, вологості та тиску. Модуль живиться від напруги3,3 В, також забезпечує зв'язок через інтерфейсI2CабоСПІЦі датчики успішно використовуються в конструкціях метеостанцій або систем клімат-контролю в приміщеннях. Датчик має попередньо припаяні роз'єми для легкого підключення модулів. Ми також пропонуємо модуль для самостійного паяння.
Сенсорний модуль BME280.
Виведення
Модуль зв'язується через шинуI2CабоСПІ, живиться від напруги3,3 В.
| ПІН-код | Опис |
|---|---|
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення 3,3 В. |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| СКЛ | Лінія тактової частоти шини I2C/SPI. |
| Адвентистська церковна ієрархія | Лінія передачі даних шини I2C/SPI. |
| CSB | Вибір чіпа |
| SD0 | MISO в режимі SPI. |
Технічні характеристики датчика
- Напруга живлення: 3,3 В
- Розміри модуля: 15 x 10 мм
- Два монтажні отвори діаметром 3 мм
- Температура:
- Діапазон вимірювання: від -40°C до 85°C
- Точність: ±1°C
- Вологість:
- Діапазон вимірювання: від 10% відносної вологості до 80% відносної вологості
- Точність: ±3% відносної вологості
- Тиск:
- Діапазон вимірювання: від 300 гПа до 1100 гПа
- Точність: ± 1 гПа
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Інтерфейс | SPI / I2C |
| Вага паковання | 0,001 кг |
| Модуль — Температура з | -40 °C |
| Стан | Нове |
| глибина паковання | 0,2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 955 ₴



