Опис продукту: APDS-9930 - датчик відстані та інтенсивності освітлення I2C 3.3V
Модуль з датчиком відстані та сенсоромінтенсивність світла, на основі системиAPDS-9930Виявляє об'єкти на відстані до 100 мм. Має 16-бітну роздільну здатність. Зв'язок здійснюється через шину I2C. Живлення від 2,4 В до 3,6 В.
Продукт, сумісний з Arduino В інтернеті ви можете знайти і . |
Штифти модуля
Модуль взаємодіє через інтерфейс I2C.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| ВЛ | Блок живлення ІЧ-світлодіода від 3,0 В до 4,5 В. |
| ЗЕМЛЯ | Вага модуля. |
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення від 2,4 В до 3,6 В. |
| СКЛ | Лінія тактової частоти шини I2C. |
| Адвентистська церковна ієрархія | Лінія передачі даних шини I2C. |
| ВНУТРІШНЄ | Зовнішнє переривання. |
Технічні характеристики датчика
- Напруга живлення: від 2,4 В до 3,6 В
- Чіп: APDS-9930
- Роздільна здатність: 16-біт
- Дальність виявлення об'єктів: до 100 мм
- Продуктивність виявлення об'єктів: 0,01 люкс
- Вбудований ІЧ-світлодіод
- Очікування стану живлення:90 мкА
- Має два монтажні отвори діаметром 3 мм
- Розміри: 20 x 15 мм
Комплект включає
- 1 модуль з датчиком відстані та датчиком інтенсивності світла - APDS9930
- 1x 1x6-контактна смужка із золотими контактами
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Інтерфейс | I2C |
| Висота паковання | 0,3 см |
| Модуль — Відстань від | 0 см |
| Подавайте напругу | 3,6 В |
| Стан | Нове |
| Ширина паковання | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴




