Опис товару: Датчик відстані світловідбиваючий Velleman VMA330 - 3,3 В / 5 В - 40 см
Відбивний модуль з інфрачервоним датчиком, оснащений цифровим виходом. Працює від напругивід 3,3 В до 5 ВДозволяє виявляти перешкоди в зоні діївід 2 до приблизно 40 смНа основі системиNE555.
Датчик відбиття відстані Velleman VMA330 - 3,3 В / 5 В - 40 см.
Виведення
Пристрій має 4-контактний роз'єм. Вихідний сигнал можна підключити до цифрового входу модуля Arduino.
Технічні характеристики датчика
- Напруга живлення: від 3,3 В до 5 В
- Цифровий вихідний сигнал
- Робочий діапазон: від 2 до приблизно 40 см
- Використаний чіп: NE555
- Вбудований потенціометр для регулювання частоти 38 кГц (оптимізовано на заводі)
- Вбудований потенціометр для регулювання коефіцієнта заповнення ІЧ-світлодіода (оптимізовано на заводі)
- Робочий кут: 35°
- Робоча температура: від -10°C до 50°C
- Розміри модуля: 45 x 16 x 10 мм
- Вага: 9 г
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення: від 3,3 В до 5 В. |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| ВИХІД | Цифровий вихідний сигнал, чутливість регулюється вбудованим потенціометром. |
| EN | Активація контактом низького рівня – зазвичай не використовується. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,01 кг |
| Модуль — Відстань до | 40 см |
| Напруга живлення від | 3,3 В |
| Стан | Нове |
| глибина паковання | 4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 655 ₴




