Опис продукту: Мультиметр Rebel RB-830BUZ
Rebel RB-830BUZ – це компактний вимірювач, який дозволяє виконувати основні вимірювання, такі як постійний струм і напруга, змінна напруга та опір. Пристрій також оснащений роз'ємом, який дозволяє проводити тестування транзисторів, діодів та перевірки цілісності кола. Вимірювач також має такі функції...генератор прямокутних сигналівпро частоту50 Гц, амплітуда5 Вта імпеданс50 кОмУсі функції та діапазони вибрановручнуза допомогою жовтої ручки. Мультиметр живиться від батареї 9 В, яка входить до комплекту, а сам вимірювач оснащений функцією попередження про низький заряд батареї.
Комплект включає вимірювальні кабелі, необхідні для роботи з пристроєм.
9-вольтова батарея, що живить пристрій, розташована в лічильнику.
Основні характеристики мультиметра Rebel RB-830BUZ
- Вимірювання постійної напруги: до 1000 В (1%+5)
- Вимірювання змінної напруги: до 750 В (2%+10)
- Вимірювання постійного струму: до 10 А (2%+10)
- Вимірювання опору: до 2000 кОм (1%+4)
- Діодний тестер
- Тестер транзисторів
- Тестер безперервності
- Функція генератора прямокутних сигналів
- Захист від струму струму (до 500 мА)
- Ручний вибір діапазону
- Автоматичне визначення полярності
- Індикатор низького заряду батареї
- Частота дискретизації: 2 рази на секунду
- Максимальне зчитування: 1999
- Робоча температура: від 0°C до 40°C за вологості нижче 85%
- Джерело живлення: батарейка 9 В (в комплекті)
- Розміри дисплея: 45 x 13 мм
- Загальні розміри пристрою: 122 x 66 x 24 мм
- Вага: 107 г
Технічні характеристики лічильника
| ПАРАМЕТР | ДІАПАЗОН |
|---|---|
| Постійна напруга | 200 мВ / 2000 мВ / 20 В / 200 В / 1000 В |
| Змінна напруга змінного струму | 200 В/750 В |
| Постійний струм | 2000 мкА / 20 мА / 200 мА / 10 А |
| Змінний струм AC | НІ |
| Опір | 200 Ом / 2000 Ом / 20 кОм / 200 кОм / 2000 кОм |
| Електрична ємність | НІ |
| Частота | НІ |
| Тестер акумулятор | НІ |
| Температура | НІ |
| Вимірювання безперервності | Так,вниз30 Ом |
| Діодний тестер | Так |
| Звуковий ехолот | Так |
| Вихід за межі можливостей | Так |
| Індикатор батареї | Так |
| Дисплей | РК-дисплей 1999 (45 x 13 мм) |
| Режим перемикання діапазонів | ручний |
| Функція генератора | Так, генератор прямокутних сигналів |
| Тестер транзисторів | Так |
| Зберігання даних | НІ |
| Підсвічування | НІ |
| Автоматичне вимкнення | НІ |
| Розміри | 122 x 66 x 24 мм |
| Маса | 107 г |
| Блок живлення | 1 батарейка 9V 6F22 (в комплекті) |
| Умови використання |
|
Малий розмір, великі можливості
Асортимент продукції Rebel включає компактні універсальні лічильники, такі як RB-830BUZ. Незважаючи на скромні розміри (122 × 64 × 24 мм), він пропонує низку корисних функцій.
Мультиметр Rebel RB-830BUZ можна використовувати для перевірки струму, опору та напруги, а також перевірки цілісності діодів, транзисторів та проводів. Вибір відповідного параметра простий завдяки великій, зручній ручці, розташованій у центрі корпусу.
Живлення від батарейок, зонди в комплекті
Універсальний вимірювач RB-830BUZ від відомого бренду електроніки Rebel працює від батареї 9V 6F22. При покупці цього пристрою ви отримуєте батарею в комплекті, тому можете одразу розпочати вимірювання.
Комплект також містить вимірювальні зонди, які ідеально працюють з цим пристроєм. Їх універсальна конструкція означає, що їх також можна використовувати з іншими пристроями Rebel та пристроями інших виробників.
| Загальні | |
|---|---|
| Колір | Жовтий |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимірювальний прилад — Звуковий сигнал | Да |
| Вимірювальний прилад — Опір | Да |
| Вимірювальний прилад — Тестер батарей | Немає |
| Вимірювальний прилад — Тестер транзисторів | Да |
| Вимірювальний прилад — вимірювання постійної напруги | Да |
| Вимірювальний прилад — змінний струм | Немає |
| Вимірювач — Автоматичний вибір діапазону | Немає |
| Висота паковання | 13,5 см |
| Лічильник — Місткість | Немає |
| Ширина паковання | 10 см |
- Ціна: 475 ₴




