Опис продукту: Мультиметр Rebel RB-33C
RB-33C – це вимірювач Rebel, який дозволяє виконувати основні вимірювання, такі як:Постійна напруга, вимірюванняЗмінна напруга, інтенсивністьПостійний струм, вимірюванняопірітемпература.Крім того, пристрій оснащений функціями, які дозволяютьтестування діодівта перевіркабезперервністьдовжина кола. Вимірювання відображаються на РК-дисплеї з розмірами45 x 21 мм, дисплей має додаткове підсвічування, яке активується жовтою фізичною кнопкою, розташованою на правій стороні пристрою. На екрані також відображаються символи, що відповідаютьнизький заряд батареїізворотна полярність.
Ручний вибір діапазонів вимірювання здійснюється за допомогою чорної ручки, розташованої в центрі приладу.
Вимірювальний прилад постачається з необхідними вимірювальними зондами та батареєю 9 В.
Вибір функції лічильника
Всі функції вимірювання та їх діапазони встановлюються за допомогою ручки, розташованої в центральній частині приладу.ручки.Діапазони булиописано чітко, зрозуміло, тому експлуатація вимірювача не викличе жодних проблем навіть у людей, які раніше не користувалися цим типом приладів. Мультиметр також має функціюЗберігання данихщо дозволяє «заморозити» поточне відображення вимірювання. Ця функція активується кнопкою, розташованою ліворуч.
Комплект включає
- Мультиметр Rebel RB-33C
- Вимірювальні зонди
- Термопара типу K - зонд для вимірювання температури
Технічні характеристики
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Постійна напруга | 200 мВ / 2000 мВ / 20 В / 200 В / 500 В |
| Змінна напруга змінного струму | 200В/500В |
| Постійний струм | 2000 мкА / 20 мА / 200 мА / 10 А |
| Змінний струм AC | НІ |
| Опір | 200 Ω / 2000 Ω / 20 кОм / 200 кОм / 20 МОм |
| Місткість | НІ |
| індуктивність | НІ |
| Частота | НІ |
| Температура | Так |
| Автоматичний вибір діапазону | НІ |
| Режим очікування | НІ |
| Звуковий ехолот | НІ |
| Тестер транзисторів | НІ |
| Діодний тестер | Так |
| Тестер акумуляторів | НІ |
| Функція утримання даних | Так |
| Індикатор батареї | Так |
| Підсвічування | Так |
| Дисплей | РК-дисплей 1999 (45 x 21 мм) |
| Розміри | 160 x 76 x 32 мм |
| Блок живлення | Батарейка 9 В (в комплекті) |
| Маса | 150 г |
Професійний вибір для інженерів та електриків
Такі пристрої, як мультиметр Rebel RB-33C, є незамінним обладнанням для кожного електрика, інженера чи майстра-любителя, який хоче виконувати свою роботу якнайкраще. Вимірювання різних параметрів має вирішальне значення під час роботи з електрикою – варто вибирати пристрої, які поєднують кілька функцій в одному інструменті.
Модель RB-33C дозволяє перевіряти всі основні параметри системи, а також вимірювати заряд батареї та електромагнітні поля. Широкий спектр можливостей пристрою гарантує, що він задовольнить потреби всіх користувачів.
Висока якість виготовлення
Мультиметр Rebel RB-33C виготовлений з найякісніших матеріалів, що забезпечують ефективну роботу та високу довговічність.
Гумовий корпус забезпечує захист навіть від падінь зі значної відстані. Корпус пристрою виготовлений з міцного пластику, який не проводить струм та стійкий до механічних пошкоджень. Комплект включає сам пристрій, вимірювальні щупи та батарею, що дозволяє одразу розпочати вимірювання.
| Загальні | |
|---|---|
| Живлення | Акумулятор |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор — Підсвітка | Да |
| Вага паковання | 0,25 кг |
| Вимірювальний прилад — Звуковий сигнал | Немає |
| Вимірювальний прилад — Опір | Да |
| Вимірювальний прилад — Тестер батарей | Немає |
| Вимірювальний прилад — Тестер транзисторів | Немає |
| Вимірювальний прилад — вимірювання постійної напруги | Да |
| Вимірювальний прилад — змінний струм | Немає |
| Вимірювач — Автоматичний вибір діапазону | Немає |
| глибина паковання | 4,5 см |
- Ціна: 885 ₴




