Опис продукту: Мультиметр Rebel RB-30D
Універсальний лічильник, який дозволяє вамосновні вимірюваннятакі як: вимірювання постійної напруги, вимірювання змінної напруги, вимірювання постійного струму та вимірювання опору. Він також має функції перевірки діодів, перевірки цілісності кола та перевірки батареї. Вимірювач також оснащений спеціальним роз'ємом, що дозволяє проводити вимірювання транзисторів. Вимірювання відображаються на великому РК-дисплеї з підсвічуванням. Пристрій оснащений функцією "заморожування" показань, т.зв.Дата ЗАХИСТУДіапазони вимірювань регулюються за допомогою ручки, розташованої в центрі пристрою. Мультиплексор також може автоматично розпізнавати полярність, що відображатиме символ"-"у разі його скасування. Пристрій живиться від двохААА батарейкивходить в комплект.
У набір також входять відповідні вимірювальні зонди.
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Вимірювання змінної напруги |
|
| Вимірювання постійної напруги |
|
| Вимірювання опору |
|
| Вимірювання постійного струму |
|
| Тестер акумуляторів | Так,
|
| Тестер безперервності | Так, до 30 Ом |
| Діодний тестер | Так |
| Тестер транзисторів | Так |
| Блок живлення | 2 батарейки типу AAA (в комплекті) |
| Дисплей | РК-дисплей 45 x 21 мм |
| Розміри | 160 x 76 x 32 мм |
| Терези | 150 г |
Вимірювання багатьох важливих параметрів одним приладом
Ретельна перевірка електричної системи не потребує складного обладнання – достатньо використовувати мультиметр. За допомогою мультиметра Rebel RB-30D ви можете перевірити напругу, струм та опір, а також термін служби діодів та заряд акумулятора.
Ще однією корисною функцією може бути перевірка цілісності ланцюга або вимірювання транзисторів. Цей широкий функціонал робить пристрій корисним інструментом у вашій роботі.
Повний комплект, що дозволяє виконувати основні роботи
Мультиметр Rebel RB-30D продається у складі повного комплекту, який містить усе необхідне для початку роботи. Це включає сам пристрій, дві батарейки типу AAA для живлення та вимірювальні щупи.
Прилад використовує універсальні кутові зонди. Його експлуатація також дуже проста – просто підключіть пристрій, що перевіряється, до вимірювача, виберіть відповідний параметр за допомогою ручки та зчитайте результат на РК-екрані.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор — Підсвітка | Да |
| Вага паковання | 2,64 кг |
| Вимірювальний прилад — Звуковий сигнал | Немає |
| Вимірювальний прилад — Опір | Да |
| Вимірювальний прилад — Тестер батарей | Да |
| Вимірювальний прилад — Тестер транзисторів | Да |
| Вимірювальний прилад — вимірювання постійної напруги | Да |
| Вимірювальний прилад — змінний струм | Немає |
| Вимірювач — Автоматичний вибір діапазону | Немає |
| глибина паковання | 5 см |
- Ціна: 885 ₴




