
Блок живлення для світлодіодних стрічок та стрічки GLP GPV-18-12 - 12V / 1.5A / 18W - водонепроникний 6069621
625 ₴
- В наявності
- Код: 6069621
Опис продукту: Блок живлення для світлодіодних стрічок та стрічки GLP GPV-18-12, 12 В / 1,5 А / 18 Вт
Джерело живлення постійної напруги від Global Leader Power(GLP), призначений для живлення світлодіодних стрічок. Ви можете використовувати його не тільки вдома, але і на вулиці. Блок живлення має клас герметичностіIP67і працює в діапазоні температур від -30°C до 70°C. Ці блоки живлення також можна використовувати в приміщеннях з високою вологістю, таких як ванні кімнати. Вхідна напруга блоку живлення становитьвід 200 до 240 В, частота: 50/60 Гц, вхідний струм: 0,25 А. Номінальна потужність блоку живлення18 ВтВихідна напруга постійного струму має12 травня, вихідний струм становить1,5 А.
Виріб має невеликі розміри, він довгий129,5 мм, широкий у25 ммі високо на21 ммЦе робить його дуже простим у встановленні, навіть у важкодоступних місцях. Крім того, для полегшення встановлення передбачені спеціальні монтажні отвори. Виробник також подбав про безпеку користувача. Система оснащена функціями безпеки.захист від короткого замиканняiмережеві фільтри.
Блок живлення для світлодіодних стрічок та стрічок вологостійкий GLP GPV-18-12 - 12 В / 1,5 А / 18 Вт.
Блок живлення для світлодіодних стрічок та стрічок.
Застосування джерел живлення GLP
- Світлодіодні стрічки
- Світлодіодні стрічки
- Світлодіодні лампи
- Інші електронні пристрої з живленням від постійного струму 12 В
Технічні характеристики блоку живлення GLP GPV-18-12
- Вхідна напруга: від 200 до 240 В, 50/60 Гц, 0,25 А
- Вихідна напруга: 12 В постійного струму
- Номінальний струм: 1,5 А
- Номінальна потужність: 18 Вт
- Дроти: не закінчені роз'ємами
- Робоча температура: від -30°C до 70°C
- Захист: коротке замикання та перенапруга
- Розміри блоку живлення (Д x Ш x В): 129,5 x 25 x 21 мм
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 3 см |
| Вихідна напруга | 12,0 В output) |
| Клас жорсткості | IP67 |
| Номінальна потужність | 18 Вт |
| Подавайте напругу | 240 В змінного струму |
| Тип джерела живлення | складання |
| Ширина паковання | 16,5 см |
- Ціна: 625 ₴

