Опис продукту: літій-іонний акумулятор 18650 Akyga INR18650-20M-PCM 3.7V/2000mAh із захистом
Акумулятор Akyga INR18650-20M-PCM — це високоякісний елемент.Li-Ion 18650Воно маєємність 2000 мАг, що забезпечує достатню потужність для живлення широкого спектру пристроїв. Йогономінальна напруга 3,7 В, що робить його ідеальним для використання в багатьох електронних системах, таких як камери, ліхтарики та портативні пристрої, що потребують надійного джерела живлення.оснащений модулем захисту PCM, що забезпечує повну безпеку використання, захищаючи клітинувід перезарядки, перерозрядки та короткого замиканняЦе важлива функція безпеки, яка значно збільшує термін служби батареї та мінімізує ризик пошкодження у разі неправильного використання.стійкість до різних температурних умов(від -20°C до 60°C), акумулятор добре працює як в холодніших, так і в тепліших умовах, що робить його дуже універсальним рішенням.
Наша пропозиція також включає зарядні пристрої для акумуляторів та кошики.
Літій-іонний акумулятор 18650 Akyga INR18650-20M-PCM 3.7V / 2000mAh із захистом.
Напруга 3,7 В підходить для використання в різноманітних електронних пристроях.
Основні характеристики акумулятора
- Ємність 2000 мАг: забезпечує тривалу роботу в пристроях, що потребують живлення від літій-іонних акумуляторів
- Номінальна напруга 3,7 Вадаптовано до стандартів більшості електронних пристроїв
- Модуль захисту PCMзахищає від перезаряджання, перерозряджання та короткого замикання, підвищуючи безпеку
- Діапазон робочих температурвід -20°C до 60°C дозволяє використовувати в широкому діапазоні атмосферних умов
- Висока ударостійкістьвиготовлений з високоякісних матеріалів, стійкий до вібрацій та падінь
Практичне застосування
Літій-іонний акумулятор – чудовий вибірдля всіх типів пристроїв, що потребують живлення 3,7 В, такі якліхтарики, камери, дрони та інші портативні пристроїЗавдяки своїй надійності та безпеці, він також ідеально підходить для систем аварійного електропостачання, зокремау проектах, пов'язаних з робототехнікою та відновлюваною енергетикою.
Захист та заряджання акумулятора
Літій-іонний акумулятор Akyga INR18650-20M-PCM оснащений...Модуль захисту PCMякий захищаєвід перезарядки, перерозрядки та коротких замиканьМодуль автоматично припиняє зарядку, коли напруга досягає4,2 В, а також вимикає розряд нижче2,75 В, запобігаючи пошкодженню елемента. Щоб зарядити акумулятор,використовуйте зарядний пристрій, який відповідає технічним параметрам акумулятораЧас заряджання при 0,2°C становить приблизно 6 годин, а при швидкому заряджання 0,5°C – 3 години. Заряджання слід проводити за температури від 0°C до 45°C, щоб запобігти перегріву.Акумулятор автоматично припиняє заряджання, коли досягає повного заряду, що забезпечує безпеку та довговічність елемента. Уникайте заряджання в екстремальних умовах та використовуйте акумулятор лише тоді, коли він фізично не пошкоджений.
Акумулятор має вбудований захист.
| Технічні характеристики акумулятора | |
|---|---|
| Тип батареї | Літій-іонний |
| Позначення | INR18650-20M-PCM |
| Номінальна напруга | 3,7 В |
| Місткість | 2000 мАг |
| Кінцева напруга розряду | 2,75 В |
| Зарядна напруга | 4,2 В |
| Максимальний струм зарядки | 1,5 А |
| Максимальний струм розряду | 1,5 А |
| Діапазон робочих температур | Від -20°C до 60°C |
| Температура заряджання | Від 0°C до 45°C |
| Внутрішній імпеданс | ≤ 150 мОм |
| ІКМ | Захист від перезарядки, перерозрядки та короткого замикання |
| Розміри |
|
| Маса | 48,5 г |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,049 кг |
| Клітка — Жильє | 18650 |
| Комірка — Тип | Літій-іонний |
| Ширина паковання | 7 см |
| глибина паковання | 2 см |
- Ціна: 375 ₴




