Опис продукту: Літій-іонний акумулятор Akyga 21700 - 6000 мАг
Літій-іонний акумуляторАкига 21700з номінальною напругою3,6 Вта ємність6000 мАгЙого конструкція забезпечує високу щільність енергії, щодозволяє пристроям працювати протягом тривалого часу, навіть у разі інтенсивного використання. Акумулятор характеризується тривалою міцністю циклів заряджання, що робить йогоідеальне рішення для широкого спектру застосувань, включаючи системи накопичення енергії, електроінструменти, портативні зарядні пристрої та інші пристрої. Завдяки своїй ємності акумулятор Akyga 21700 забезпечуєнадійне та стабільне електропостачання, що дозволяє ефективне та тривале використання без необхідності частої зарядки.
Наша пропозиція також включає зарядні пристрої для акумуляторів та кошики.
Літій-іонний акумулятор Akyga 21700 - 6000 мАг.
Літій-іонний акумулятор з номінальною напругою 3,6 В.
Запобіжні заходи
- Не допускайте розрядки елемента нижче 2,5 В
- Використовуйте зарядний пристрій, який автоматично зупиняє зарядку при напрузі 4,2 В
- Уникайте контакту акумулятора з металевими предметами, щоб запобігти ризику короткого замикання або опіків.
- Не паяйте пластини або дроти звичайним паяльником — використовуйте відповідні інструменти для паяння акумуляторів.
- Не використовуйте акумулятор, якщо його корпус пошкоджений або подряпаний.
- Тримайте акумулятор подалі від води та інших рідин
- Не допускайте перегріву акумулятора – забезпечте відповідні умови експлуатації, відповідно до температурних параметрів, зазначених у специфікаціях (діапазон робочих температур: від -20°C до 60°C, діапазон заряджання: від 0°C до 45°C)
Технічні характеристики акумулятора
| ПАРАМЕТР | ДІАПАЗОН |
|---|---|
| Продюсер | Акига |
| Позначення | 21700-60 млн індійських рупій |
| Номінальна напруга | 3,6 В |
| Місткість | 6000 мАг |
| Максимальний струм зарядки | 4.2А |
| Максимальний струм розряду | 12 А |
| Номінальний струм зарядки | 3 А |
| Номінальний струм розряду | 6 А |
| Тип батареї | Літій-іонний |
| Розміри |
|
| Маса | 73 г |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,074 кг |
| Вихідна напруга | 3,6 В output) |
| Клітка — Жильє | 21700 |
| Комірка — Тип | Літій-іонний |
| глибина паковання | 2,5 см |
- Ціна: 805 ₴



