Опис продукту: Кікстартер Digispark - ATtiny85- 5 В
Мініатюрний модуль з мікроконтролеромATtiny85, оснащений8 кБ флеш-пам'ятіі6 портів вводу/виводуПлата була надрукована з роз'ємомUSB-накопичувач, завдяки чому систему можна програмувати через середовищеІнтегроване середовище розробки ArduinoНапруга живлення становить5 Вабовід 7 В до 35 В, завдяки вбудованомуРегулятор 5 В / 500 мА.
Технічні характеристики модуля Kickstarter Digispark
- МікроконтролерATtiny85:
- Флеш-пам'ять: 8 кБ (з яких 2,75 кБ зайнято завантажувачем)
- Тактова частота: 16 МГц
- USB-завантажувач з можливістю програмування через середовище Arduino IDE
- USB-роз'єм для програмування
- Вбудований стабілізатор напруги 5,0 В зі струмовою потужністю до 500 мА дозволяє підключати напругу живлення до 35 В.
- Може живитися від USB-порту або зовнішнього джерела
- На платі є два світлодіоди: живлення та користувача, підключені до контакту 1.
- 6 цифрових вхідних/вихідних контактів, включаючи:
- 4 АЦП
- 3 ШІМ-канали
- Інтерфейс I2C та SPI
- Два монтажні отвори діаметром 2,1 мм
- Розміри: 25 x 20 мм
- У комплекті: 9-контактний роз'єм Goldpin
Digispark Kickstarter - ATtiny85 - 5 В
Digispark Kickstarter — це плата з мікроконтролером ATtiny85. Ця модель сумісна з Arduino та може бути запрограмована через Arduino IDE. Плата живиться від 5 В, що дозволяє їй працювати з більшістю стандартних блоків живлення.
Плата Digispark для Kickstarter має низку практичних функцій, які спрощують використання та дозволяють використовувати її в ширшому спектрі електронних проектів. До них належать програмований світлодіод та USB-з'єднання.
Маленька дошка з великими можливостями
Розміри Kickstarter Digispark становлять лише 25 x 20 мм, що робить його придатним навіть для найменших проектів, таких як невеликі мобільні роботи або мініатюрні електронні пристрої. Його невелика вага також дозволяє використовувати його в дронах та радіокерованих транспортних засобах.
Ми також пропонуємо інші плати, сумісні з Arduino, а також багато оригінальних продуктів Arduino поколінь Uno, Leonardo, Micro та інших. Ми також пропонуємо широкий вибір високоякісних розширень та аксесуарів для плат мікроконтролерів, включаючи розширювачі контактів, щити, корпуси та блоки живлення.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| UC — USB-інтерфейс | 1x USB |
| UC — Мікроконтролер | Attiny85 |
| UC — Цифрові значки | 6 |
| UC — аналогові входи | 4 |
| UC-інтерфейс SPI | Да |
| UC — Сроки | 16 МГц |
| Висота паковання | 4 см |
| Вихідна напруга від | 5,0 В |
| Напруга живлення від | 5,0 В |
| Подавайте напругу | 5,0 В |
| Ширина паковання | 4,5 см |
- Ціна: 555 ₴




