Опис продукту: Мікро-цифровий сервопривід TowerPro SG51R - 180 градусів
SG51R — це компактний, дуже легкий цифровий сервопривід з діапазоном руху.до 180°розроблений для компактних конструкцій, що забезпечуютьточний контроль рух. Його невеликий розмір та легка конструкція роблять його ідеальним для мініатюрних застосувань, включаючи аматорську та професійну робототехніку, моделювання та радіокеровані транспортні засоби. Цей сервопривід забезпечує крутний момент.0,6 кг*смпід напругою4,8 ВКомплект включає монтажні гвинти та монтажні кронштейни.
Мікроцифровий сервопривід TowerPro SG51R.
Сервопривід SG51R має дуже широкий спектр застосування.
Застосування сервоприводу SG51R
Мікросервопривід TowerPro SG51R пропонує точне керування, що робить його ідеальним для широкого спектру застосувань.
- Моделювання- керування рухомими частинами моделей літаків, автомобілів та інших
- Робототехніка -привід та керування рухом роботів-маніпуляторів, захоплень та інших механізмів
- Проекти «Зроби сам» -автоматизація рухомих елементів в електронних проектах
- Системи дистанційного керування (RC)- перевірка систем рульового керування, дросельних заслінок та інших механізмів
Технічні характеристики сервоприводу SG51R
- Напруга живлення: від 4,2 В до 6 В
- Параметри для напруги 4,8 В:
- Крутний момент: 0,6 кг*см
- Швидкість: 0,12 сек/60°
- Розміри: 21,5 x 11,7 x 25,1 мм
- Вага: 5 г
Наша пропозиція також включає сервоконтролери.
Сервопривід ідеально підходить для мініатюрних застосувань.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 11.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,009 кг |
| Висота | 25,1 мм мм |
| Напруга живлення від | 4,2 В |
| Розмір сервоприводу | мікро |
| Сервопривод — Тип | цифровий |
| Ширина паковання | 8 см |
| глибина паковання | 1,5 см |
- Ціна: 955 ₴



