Опис продукту: Сервопривід Feetech FS0403 - мікро
Мікросервопривід з живленням від напруги 4,8 В - 6 В.
Технічні характеристики сервоприводу Feetech
- Напруга живлення: від 4,8 В до 6 В
- Діапазон руху: від 0° до 120°
- Тип: аналоговий
- Максимальний діапазон імпульсів: 900 - 2100 мкс
- Довжина кабелю: приблизно 150 мм
- Розміри: 20,0 x 8,3 x 19,3 мм.
- Вага: 4,3 г
- Параметри для 4,8 В:
- Крутний момент: 0,6 кг*см (0,059 Нм)
- Швидкість: 0,9 сек/60°
- Параметри для 6 В:
- Крутний момент: 0,7 кг*см (0,69 Нм)
- Швидкість: 0,08 сек/60°
- Комплект включає набір Т-подібних планок, шайб та гвинтів.
Сервопривід Feetech FS0403.
Наша пропозиція також включає кабелі та сервоконтролери.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,007 кг |
| Висота | 20 мм мм |
| Маса | 4 г |
| Подавайте напругу | 6,0 В |
| Сервопривод — Діапазон | 120 ° |
| Сервопривод — швидкість | 0,08 сек/60° |
| Ширина паковання | 8 см |
| глибина паковання | 1,6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 485 ₴




