Опис продукту: Сервопривід PowerHD HD-1370A - мікро
Один знайменший з доступних у світіМікросервоприводи. Живляться від напруги в діапазоні:Від від 4,8 В до 6,0 ВДіапазон обертання сервоприводу становить від 0° до 180°. За межами цього діапазону сервопривід обертається на 360°. Він має 100-міліметровий кабель, що закінчується роз'ємом JS.
Технічні характеристики сервоприводу PowerHD
- Напруга живлення: від 4,8 В до 6,0 В
- Діапазон руху: від 0° до 180°
- Після перевищення діапазону сервопривід обертається на 360°
- Тип: аналоговий
- Робоча температура: від -20°C до 60°C
- КОНТРОЛЬ:
- Частота керуючого сигналу: 50 Гц
- Нейтральне положення: 1500 мкс
- Обертання за годинниковою стрілкою:
1500 -> 2000 мкс - Максимальний діапазон імпульсів: 800 - 2200 мкс
- Роз'єм: Стандартний роз'єм JR
- Довжина кабелю: приблизно 100 мм
- Розміри: 20,2 x 8,5 x 17,6 мм
- Параметри для 4,8 В:
- Крутний момент: 0,4 кг*см (0,039 Нм)
- Швидкість: 0,12 сек/60°
- Споживання струму в режимі очікування: 4 мА
- Споживання струму холостого ходу: 110 мА
- Максимальне споживання струму: 260 мА
- Параметри для 6.0 В:
- Крутний момент: 0,6 кг*см (0,059 Нм)
- Швидкість: 0,10 сек/60°
- Споживання струму в режимі очікування: 5 мА
- Споживаний струм без навантаження: 120 мА
- Максимальне споживання струму: 320 мА
- Комплект включає набір Т-подібних планок, шайб та гвинтів.
Сервопривід PowerHD HD-1370A.
Наша пропозиція також включає кабелі та сервоконтролери.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JS |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 4 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,01 кг |
| Висота | 18 мм мм |
| Подавайте напругу | 6,0 В |
| Сервопривод — Діапазон | 180 ° |
| Сервопривод — швидкість | 0,10 сек/60° |
| Ширина паковання | 7,5 см |
| глибина паковання | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455 ₴


