Опис продукту: Сервопривід PowerHD HD-1800A - мікро
Маленький та швидкий мікросервопривід. Живиться від напруги:4,8 - 6,0 ВДіапазон руху сервоприводу становить від 0° до 180°. Він має стандартний роз'єм JR.
Технічні характеристики сервоприводу
- Напруга живлення: від 4,8 В до 6,0 В
- Діапазон руху: від 0° до 180 °
- Тип: аналоговий
- Робоча температура: від -20°C до 60°C
- КОНТРОЛЬ:
- Частота керуючого сигналу: 50 Гц
- Нейтральне положення: 1500 мкс
- Обертання за годинниковою стрілкою:
1500 -> 2000 мкс - Максимальний діапазон імпульсів: 800 - 2200 мкс
- Роз'єм: Стандартний роз'єм JR
- Довжина кабелю: приблизно 150 мм
- Розміри: 20,8 х 8,5 х 24,0 м
- Вага: 8 г
- Параметри для 4,8 В:
- Крутний момент: 1,0 кг*см (0,09 Нм)
- Швидкість: 0,11 сек/60°
- Споживання струму в режимі очікування: 4 мА
- Споживаний струм без навантаження: 120 мА
- Максимальний струм споживання: 390 мА
- Параметри для 6.0 В:
- Крутний момент: 1,3 кг*см (0,12 Нм)
- Швидкість: 0,08 сек/60°
- Споживання струму в режимі очікування: 5 мА
- Споживання струму холостого ходу: 140 мА
- Максимальний струм споживання: 460 мА
- Комплект включає набір Т-подібних планок, шайб та гвинтів.
Сервопривід PowerHD з Т-подібними дугами.
Наша пропозиція також включає кабелі та сервоконтролери.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Маса | 8 г |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,012 кг |
| Висота | 24 мм мм |
| Подавайте напругу | 6,0 В |
| Сервопривод — Діапазон | 180 ° |
| Сервопривод — швидкість | 0,08 сек/60° |
| Ширина паковання | 7,5 см |
| глибина паковання | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴



