Опис продукту: Сервопривід SG-90 - мікро - 180°
Легкий 9-грамовий мікросервопривід – чудовий вибір для будівельників, які шукають невеликий, ефективний механізм для своїх проектів.
Сервопривід SG-90 - мікро - 180.
Наша пропозиція також включає кабелі та сервоконтролери.
Специфікації сервоприводу
- Параметри для напруги 4,8 В:
- Крутний момент: 1,8 кг*см (0,18 Нм)
- Швидкість: 0,1 сек/60°
- Діапазон руху: від 0° до 180°
- Розміри:22 x 11,5 x 27 мм
- Вага: 9 г
- Комплект Т-подібних балок та гвинтів у комплекті.
Сервокерування SG-90
Для керування сервоприводом необхідно подати відповідний керуючий сигнал. У цьому випадку це прямокутний сигнал зі змінною шириною імпульсу (ШІМ). Кожен імпульс, починаючи з наростаючого фронту, триває 20 мс, а сигнал високого рівня, який вмикає сервопривод, триває від 1 мс до 2 мс. Подача сигналу високого рівня протягом 1,5 мс (коефіцієнт заповнення 7,5%) призводить до центрування сервоприводу. Для подачі сигналу ШІМ потрібно підключити відповідний контролер. Сигнал ШІМ можна генерувати за допомогою спеціального модуля драйвера ШІМ для двигунів та сервоприводів, такого як Motor Shield V2.3, який повністю сумісний з платою розробки Arduino Uno.
Застосування сервоприводів SG-90
Сервомеханізм – це компонент із дуже широким спектром застосування. В першу чергу, сервомеханізми використовуються в робототехніці та моделюванні. Використання сервомеханізму забезпечує повну повторюваність рухів, що виконуються роботизованими руками, та свободу в програмуванні. Повторюваність у досягненні бажаного кутового положення сервоманіпулятора досягається завдяки використанню механізму зворотного зв'язку, в якому кутове положення сервоприводу порівнюється з параметрами заданого керуючого сигналу. Сервоприводи також популярні в моделюванні, зокрема в авіамоделюванні – їх можна використовувати для керування положенням керма напрямку та руля висоти в літаках, а у випадку літаків, що працюють на мініатюрних двигунах внутрішнього згоряння, – швидкістю двигуна шляхом регулювання положення дросельної заслінки в карбюраторі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 9 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,012 кг |
| Висота | 27 мм |
| Подавайте напругу | 6,0 В |
| Сервопривод — Діапазон | 180 ° |
| Сервопривод — швидкість | 0,10 сек/60° |
| Ширина паковання | 6,5 см |
| глибина паковання | 2,5 см |
- Ціна: 325 ₴



