Опис продукту: Сервопривід Feetech FS90-FB - мікровимірювання кута нахилу
Сервопривід Feetech FS90-FB – цеспеціально модифікована версіяаналоговий сервопривід FS-90, який забезпечує доступ до вбудованого потенціометра через додатковий, четвертий провід. Таке рішення дозволяє безпосередньо вимірювати вихідний кут. Робочий кут становитьвід 0° до 120°в діапазоні імпульсів від 900 мкс до 2100 мкс.
Сервозв'язок
Сервопривід оснащений стандартним3-контактний роз'єм типу JRна кабелі довжиною 38 см. Сигнал від потенціометра, що визначає положення сервоприводу, доступний на додатковому зеленому дроті, окремому від джгута проводів.
Сервопривід FS90-FB.
У комплект також входять гвинти та стяжки.
Комплект включає:
- Сервомеханізм
- 5 x Т-подібна штанга
- 4 монтажні гвинти
Специфікація
- Напруга живлення: від 4,8 В до 6 В
- Діапазон руху: від 0° до 120°
- Тип: аналоговий
- Швидкість при 4,8 В: 0,12 с / 60°
- Крутний момент: 1,3 кг*см
- Швидкість при 6 В: 0,10 с/ 60°
- Крутний момент: 1,5 кг*см
- Розміри: 23 x 13 x 22 мм
- Вага: 13 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,016 кг |
| Висота | 22 мм мм |
| Маса | 13 г |
| Подавайте напругу | 6,0 В |
| Сервопривод — Діапазон | 120 ° |
| Сервопривод — швидкість | 0,10 сек/60° |
| Ширина паковання | 8 см |
| глибина паковання | 11 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴



