Опис продукту: Сервопривід Feetech FS5106R - стандартний безперервний режим роботи на 360 градусів
Стандартний сервопривід з напругою живлення від 4,8 В до 6 В.Він працює як двигун з регульованою швидкістю.
Специфікації сервоприводу
- Напруга живлення: від 4,8 В до 6 В
- Він не має обмежувача ходу
- Тип: аналоговий
- Максимальний діапазон імпульсів: 500 - 2500 мкс
- Роз'єм: JR
- Довжина кабелю: приблизно 300 мм
- Розміри: 40,8 x 20,1 x 38,0 мм.
- Вага: 40 г
- Параметри для 4,8 В:
- Крутний момент: 5,0 кг*см (0,50 Нм)
- Швидкість: 0,18 сек/60°
- Параметри для 6 В:
- Крутний момент: 6,0 кг*см (0,60 Нм)
- Швидкість: 0,16 сек/60°
- Комплект включає набір Т-подібних планок, шайб та гвинтів.
Комплектація Feetech FS5106R.
Сервокерування
Частота керуючого сигналу є стандартною для моделювання сервоприводів і становить 50 Гц з робочим циклом 1-2 мс. Робочий цикл знаходиться посередині між двома частотами, при якому сервопривід зупиняється. Введення значення, вище порогового, призводить до руху сервоприводу в одному напрямку зі швидкістю, пропорційною заданому робочому циклу. Аналогічно, введення нижчого значення призводить до руху в протилежному напрямку.

Наша пропозиція також включає кабелі та сервоконтролери.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,049 кг |
| Висота | 38 мм мм |
| Маса | 40 г |
| Подавайте напругу | 6,0 В |
| Сервопривод — Діапазон | 360 ° |
| Сервопривод — швидкість | 0,16 сек/60° |
| Ширина паковання | 5 см |
| глибина паковання | 2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴




