Опис продукту: Сервопривід Feetech FS5103R - стандартний 0-360 градусів - безперервна робота
Стандартний аналоговий сервопривід Feetech працює в діапазоні напруги від 4,8 В до 6 В. Він працює в діапазоні 0-360°. Аналогові сервоприводи найчастіше використовуються в системах керування положенням, таких як промислові роботи, системи автоматизації будівель, системи приводів машин, а також у системах керування положенням камер та інших оптичних пристроїв. Вони ідеально підходять для використання в аматорських та професійних роботах, а також для створення рухомих установок у моделюванні. Вони популярні завдяки своїй надійності, низькій вартості, простоті використання та інтеграції з іншими системами. Робоча швидкість і крутний момент залежать від зазначеної напруги – детальніше дивіться в специфікаціях. Розміри: 40,8 x 20,1 x 38,0 мм, вага: 36 г. Монтажне обладнання в комплекті: Т-подібні планки, шайби та гвинти.
Технічні характеристики сервоприводу Feetech FS5103R
- Напруга живлення: від 4,8 В до 6 В
- Діапазон руху: від 0° до 360° (безперервна робота)
- Тип: аналоговий
- Максимальний діапазон імпульсів: 500 - 2500 мкс
- Довжина кабелю: приблизно 300 мм
- Розміри: 40,8 x 20,1 x 38,0 мм.
- Вага: 36 г
- Параметри для 4,8 В:
- Крутний момент: 3,0 кг*см (0,30 Нм)
- Робоча швидкість: 0,18 с/60°
- Параметри для 6 В:
- Крутний момент: 3,2 кг*см (0,32 Нм)
- Робоча швидкість: 0,16 с/60°
- Комплект включає набір Т-подібних планок, шайб та гвинтів.
Наша пропозиція також включає кабелі та сервоконтролери.
Сервопривід Feetech FS5103R.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Маса | 36 г |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,05 кг |
| Висота | 38 мм мм |
| Подавайте напругу | 6,0 В |
| Сервопривод — Діапазон | 360 ° |
| Сервопривод — швидкість | 0,16 сек/60° |
| Ширина паковання | 5 см |
| глибина паковання | 2 см |
- Ціна: 755 ₴




