Опис продукту: Сервопривід Feetech FS5103B - стандартний
Стандартний сервопривід, що живиться від напруги від 4,8 В до 6 В.
Специфікації сервоприводу
- Напруга живлення: від 4,8 В до 6 В
- Діапазон руху: від 0° до 120°
- Тип: аналоговий
- Максимальний діапазон імпульсів: 900 - 2100 мкс
- Довжина кабелю: приблизно 300 мм
- Розміри: 40,8 x 20,1 x 38,0 мм.
- Вага: 36 г
- Параметри для 4,8 В:
- Крутний момент: 3,0 кг*см (0,30 Нм)
- Швидкість: 0,18 сек/60°
- Параметри для 6 В:
- Крутний момент: 3,2 кг*см (0,32 Нм)
- Швидкість: 0,16 сек/60°
- Комплект включає набір Т-подібних планок, шайб та гвинтів.
Наша пропозиція також включає кабелі та сервоконтролери.
Сервопривід Feetech FS5103B.
Сервопривід Feetech FnS5103B - стандарт Botland - Магазин робототехніки
Ми пропонуємо сервопривід від відомого виробника Feetech – FS5103B. Цей пристрій ідеально підходить як для багатьох студентських проектів, так і для професійних рішень.
Сервопривід (сервомеханізм) – це пристрій, який суттєво відрізняється від стандартного двигуна постійного струму. Цей тип обладнання має вбудований енкодер, призначений для постійної індикації фактичного положення вала. Якщо воно відрізняється від цільового положення, контролер надсилає команду для якомога точнішого виправлення «помилки».
Сервопривід Feetech
Напруга живлення цього сервоприводу коливається від 4,8 В до 6 В, а діапазон руху становить 120°. Варто зазначити, що пристрій постачається з набором монтажних кронштейнів, шайб та гвинтів.
У магазині Botland ви також знайдете інші моделі сервоприводів та широкий вибір двигунів постійного струму. Весь наш магазин пропонує переважно пристрої, інструменти та компоненти для робототехніки, електроніки та автоматизації.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Маса | 36 г |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,051 кг |
| Висота | 38 мм мм |
| Подавайте напругу | 6,0 В |
| Сервопривод — Діапазон | 120 ° |
| Сервопривод — швидкість | 0,16 сек/60° |
| Ширина паковання | 5 см |
| глибина паковання | 2 см |
- Ціна: 815 ₴



