Опис продукту: N20-BT18 micro 5:1 250 об/хв - 9V двигун
Маленький,світлоі водночассильнийДвигуни серії N20, сумісні з двигунами Pololu, використовуються розробниками роботів якприводні агрегати. Прилади можуть живитися від напругидо 9 травня(залежно від моделі), вони отримують корисну потужність вище3 В. Оптимальна напруга, при якій співвідношення потужності до витривалості є найбільш сприятливим, становить 6 В.
Розміри двигуна
Корпус двигуна являє собою кубоподібну форму з розмірами 24 х 10 х 12 мм. Довжина шестерні 9,27 мм. На виході знаходиться вал D-подібної форми 3 мм. Загальна вага приблизно 10 г.
На кресленні показано розміри мікроредуктора.
Технічні характеристики двигуна
Напруга живлення: | 3 В - 9 В |
Струм холостого ходу (9 В): | 70 мА |
Швидкість холостого ходу (9 В): | 250 об/хв |
Крутний момент (9 В): | 0,5 кг*см (0,049 Нм) |
Передаточне число: | 5:1 |
Діаметр валу: | 3 мм |
Розміри кузова: | 24 x 10 x 12 мм |
Маса: | 10 г |
Двосторонній вал: | НІ |
Аксесуари для двигунів серії N20
Двигуни N20 сумісні з аксесуарами двигунів Pololu.
- Кріплення: Для кріплення двигунів розроблено спеціальні кріплення білого або чорного кольору. Також доступні подовжені версії та кріплення з високоміцного алюмінію.
- Колеса, гусениці, втулки: Наша пропозиція також включає колеса та гусениці, адаптовані до валів мікродвигунів Pololu. Установку нестандартних коліс полегшують перехідники.
- Контролери двигунів: Контролери двигунів постійного струму керують напрямком і швидкістю обертання. Ми пропонуємо як паяльні інтегральні схеми, так і готові до підключення модулі, сумісні з комплектами (наприклад, Arduino).
Увага! Двигуни N20 не сумісні з мікромоторними енкодерами Pololu. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 1,1 см |
| Двигун — трансмісія | 5:1 |
| Довжина: | 24 мм |
| Діаметр | 12,0 мм мм |
| Напруга живлення від | 3,0 В |
| Швидкість обертання | 250 об/хв |
| крутний момент | 0,5 кг*см |
- Ціна: 505 ₴










