Опис продукту: N20-BT10 micro 5:1 2500 об/хв - 9V двигун
Невеликі, легкі, але потужні двигуни серії N20, сумісні з двигунами Pololu, використовуються розробниками роботів як приводні блоки. Пристрої можуть живитися віддо 9 травня(залежно від моделі), вони отримують корисну потужність понад 3 В. Оптимальна напруга, за якої співвідношення потужності до витривалості є найсприятливішим, становить 6 В.
Розміри двигуна
Корпус двигуна має форму прямокутного паралелепіпеда з розмірами24 x 10 x 12 ммДовжина шестерні становить 9,27 мм. Вихідний вал має D-подібну форму діаметром 3 мм. Загальна вага становить приблизно 10 г.
На кресленні показано розміри мікроредуктора.
Технічні характеристики N20-BT10
Напруга живлення: | 3 В - 9 В |
Струм холостого ходу (9 В): | 75 мА |
Швидкість холостого ходу (9 В): | 2500 об/хв |
Крутний момент (9 В): | 0,07 кг*см (0,007 Нм) |
Передаточне число: | 5:1 |
Діаметр валу: | 3 мм |
Розміри кузова: | 24 x 10 x 12 мм |
Маса: | 10 г |
Двосторонній вал: | НІ |
Аксесуари, сумісні з серією N20
Двигуни N20 сумісні з аксесуарами двигунів Pololu.
- Кріплення: Для кріплення двигунів розроблено спеціальні кріплення білого або чорного кольору. Також доступні подовжені версії та кріплення з високоміцного алюмінію.
- Колеса, гусениці, втулки: Наша пропозиція також включає колеса та гусениці, адаптовані до валів мікродвигунів Pololu. Установку нестандартних коліс полегшують перехідники.
- Контролери двигунів: Контролери двигунів постійного струму керують напрямком і швидкістю обертання. Ми пропонуємо як паяльні інтегральні схеми, так і готові до підключення модулі, сумісні з комплектами (наприклад, Arduino).
Увага! Двигуни N20 не сумісні з мікромоторними енкодерами Pololu. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 1,1 см |
| Двигун — трансмісія | 5:1 |
| Довжина: | 24 мм |
| Діаметр | 12,0 мм мм |
| Напруга живлення від | 3,0 В |
| Швидкість обертання | 2500 об/хв |
| крутний момент | 0,1 кг*см |
- Ціна: 625 ₴










