Опис продукту: Одновальний двигун постійного струму 3-9V, масштаб 1:90 - біметал
Двигун постійного струмуз передавальним числом 1:90. Після перемикання одиничний вал обертається зі швидкістю доприбл. 113 об/хвпід напругою6 травня. Живиться напругою в діапазоні від 1,8 В до 9 В, споживає в середньому 500 мА струму.
Двигун постійного струму з редуктором.Технічні характеристики редукторного двигуна
- Напруга живлення: 1,8 В до 9 В
- Споживання енергії:
- 100 мА без навантаження
- 500 мА під час нормальної роботи
- 820 мА при зупиненому валу
- Передавальне число: 1:90
- Швидкість обертання: 113 об/хв (при 6 В)
- Тип валу: метал
- Діаметр вала: 5 мм
- Висота валу: 8 мм
- Механізм: біметал
- Вал розрізаний з обох боків
- Двигун має один вал
- Вага двигуна: 34,6 г
- Розміри: 70 x 22 x 22 мм
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Маса | 35 г |
| Ширина | 22 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 3 см |
| Двигун — трансмісія | 1:90 |
| Діаметр вала двигуна | 5,0 мм |
| Подавайте напругу | 9,0 В |
| Ширина паковання | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴


