Опис продукту: ESP-07S ESP8266 WiFi модуль - 9 GPIO, АЦП, роз'єм U.FL
Модуль на основі мікросхеми ESP-07SESP8266спілкування стандартним чиномWi-Fi 802.11 b/g/nна частоті 2,4 ГГц. Це покращена версія модуля ESP-07, порівняно з попередником, у версії S обсяг флеш-пам'яті збільшено до 4 МБ,Вбудовану керамічну антену видаленоа плата була перероблена, що зробило модуль стабільнішим. Модуль оснащений 16 контактами, 9 з яких є універсальними GPIO-контактами, 1 –АЦПі головна лініяUART.
Порівняно з попередньою версією ESP-07, в ESP-07S обсяг флеш-пам'яті збільшено до 4 МБ, вбудовану керамічну антену видалено, а плату перероблено, що робить модуль стабільнішим.
Розподілення виводів ESP-07S ESP8266 WiFi модуля - 9 GPIO, АЦП, роз'єм U.FL
Він має 16 контактів. Особливості модуля WiFi ESP-07S ESP8266
- 9 x GPIO - цифрові вхідні/вихідні контакти
- 1 x АЦП - аналого-цифровий перетворювач
- 2 x UART (TX, RX) - для зв'язку, наприклад, з Arduino
- Збірка: SMD
- Швидкість зв'язку за замовчуванням: 115200 біт/с
- Оснащений роз'ємом для підключення зовнішньої антени U.FL
Специфікація модуля WiFi ESP-07S ESP8266 - 9 GPIO, АЦП, роз'єм U.FL
- Напруга живлення: 3,3 В
- Чіп: ESP8266
- Стандарт: Wi-Fi: 802.11 b/g/n
- Флеш-пам'ять: 4 МБ
- Робоча частота: 2,4 ГГц
- Підтримка безпеки: WPA / WPA2
- Він може працювати в режимах AP (точка доступу), STA (автономний) та AP+STA.
- Підтримувані мережеві протоколи: IPv4, TCP/UDP/HTTP/FTP
- Стандарти шифрування: WEP / TKIP / AES
- Вбудований 10-бітний АЦП
- GPIO - 16 контактів
- 9 x GPIO - цифрові вхідні/вихідні контакти
- 1 x АЦП - аналого-цифровий перетворювач
- 2 x UART (TX, RX) - для зв'язку, наприклад, з Arduino
- Робоча температура: від -40°C до 125°C
- Розміри: 16 x 17 x 3 мм
- Вага: 1,4 г
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| Трансляція | Передавач послідовного інтерфейсу UART. |
| Лікарська допомога | Приймач послідовного інтерфейсу UART. |
| GPIO x | Вивід GPIO (цифровий вихід/вхід) з послідовним номером. |
| GPIO 0 | GPIO зі спеціальною функцією: Для оновлення стан має бути низьким (підключений до землі). |
| GPIO 15 | GPIO № 15 зі спеціальною функцією: У звичайному режимі та режимі програмування стан має бути встановлений на низький рівень (підключений до землі). |
| АЦП | Вхід аналого-цифрового перетворювача. |
| ВІДПОЧИНОК | Скидання системи. |
EN (CH_PD) | Вимкнення живлення – перехід пристрою в низький стан заряду призводить до переходу в режим сну. Для оновлення стан має бути високим (3,3 В). |
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Блок живлення - 3,3 В. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Модуль |
| Користувальницькі характеристики | |
| UC — Мікроконтролер | ESP-8266 |
| Висота паковання | 0,5 см |
| Модуль UC - WiFi | Да |
| Подавайте напругу | 3,6 В |
| Частота от | 2,4 ГГц |
| Ширина паковання | 3 см |
- Ціна: 505 ₴




