Опис товару: TB6612FNG - двоканальний контролер двигуна
Двоканальний H-подібний міст. Безперервний струм на канал 1,2 А, піковий струм до 3,2 А. Напруга живлення до 15 В. Корпус SSOP-24 (SMD).
Технічні характеристики драйвера
- Максимальна напруга живлення двигуна: від 4,5 до 15 В
- Безперервний струм 1,2 А
- Миттєвий струм: 3,2 А
- Режим низького енергоспоживання (очікування)
- Можливість зміни напрямку обертання двигуна
- Можливість швидкої зупинки двигуна
- Корпус: SMD SSOP24
- Канали контролера можна комбінувати для досягнення більшої струмової ефективності.
Ми також пропонуємо модуль з контролером TB6612. Мікросхема має отвори для роз'ємів Goldpin (крок 2,54 мм), що дозволяє підключатися до макетної плати або через дроти.
Розпиновка системи TB6612FNG.
| ПІН-код | ОПИС |
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Живлення двигуна 4,5–15 В – фільтрується конденсаторами 22 мкФ (C30) та 100 нФ (C22) |
| VDD | Живлення логічної частини від 2,7 В до 5,5 В - фільтрується конденсаторами 10 мкФ (C25) та 100 нФ (C24) |
| A_PWM | Вхід ШІМ каналу A |
| B_PWM | Вхід ШІМ каналу B |
A_IN2 A_IN1 | Вхід, що визначає напрямок обертання каналу A |
B_IN2 B_IN1 | Вхід, що визначає напрямок обертання каналу B |
MA_OUT1 MA_OUT2 | Виходи двигуна каналу A |
MB_OUT1 MB_OUT2 | Виходи двигуна каналу B |
| МГНД | Окремий шлях заземлення для живлення двигунів (заземлення з'єднані в одній точці) |
| ЗЕМЛЯ | Окремий шлях заземлення для логічної частини (заземлення, з'єднані в одній точці) |
Схема з'єднання мосту з двома двигунами постійного струму.
Схема з'єднання моста одного двигуна постійного струму. Комбіновані канали. Підвищений струмовий коефіцієнт корисної дії.
| ПІН-код | ОПИС |
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Живлення двигуна 4,5–15 В – фільтрується конденсаторами 22 мкФ (C30) та 100 нФ (C22) |
| VDD | Живлення логічної частини від 2,7 В до 5,5 В - фільтрується конденсаторами 10 мкФ (C25) та 100 нФ (C24) |
| ШІМ | Комбіновані ШІМ-входи каналів A та B |
ВХІД2 ВХІД1 | Комбіновані входи, що визначають напрямок обертання каналів A та B |
M_OUT1 M_OUT2 | Комбіновані виходи двигуна каналів A та B |
| МГНД | Окремий шлях заземлення для живлення двигунів (заземлення з'єднані в одній точці) |
| ЗЕМЛЯ | Окремий шлях заземлення для логічної частини (заземлення, з'єднані в одній точці) |
Відео, що описує роботу драйвера двигуна постійного струму H-подібного моста.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Контролер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,001 кг |
| Число каналів | 2 |
| Подавайте напругу | 15,0 В |
| глибина паковання | 8,5 см |
- Ціна: 325 ₴






