Опис продукту: Підвищувальний перетворювач LM2577- 5-56 В 3 А
Перетворювач напругиКрок впередна основі системиLM2577про вхідну напругувід 3,5 В до 35 В постійного струмуВихідна напруга регулюється потенціометромвід 5 В до 56 ВКоефіцієнт корисної дії за струмом максимальний.3 А.
Підвищувальний перетворювач LM2577- 5-56 В 3 А.
Технічні характеристики перетворювача LM2577
- Вхідна напруга: від 3,5 В до 35 В
- Вихідна напруга: від 5 В до 56 В
- Вихідний струм: 3 А
- Чіп: LM2577
- заводського радіатора
- Розміри: 44 x 31 x 13 мм
Регулятор напруги
Підвищувальний перетворювач LM2577-5-56V 3A – це готова електронна схема для регулювання напруги. Користувачі можуть підключити до пристрою джерело струму від 3,5 В до 35 В (постійного струму), а потім за допомогою потенціометра регулювати напругу від 5 В до 56 В.
Під час підключення джерела пам’ятайте, що максимальний вихідний струм не повинен перевищувати 3 А – більший струм може пошкодити окремі компоненти системи.
Підвищувальний перетворювач LM2577- 5-56 В 3 А.
Конвертер для професіоналів
Пропонований перетворювач є продуктом OpenPlatform, компанії, що спеціалізується на виробництві апаратного забезпечення з відкритим вихідним кодом (пристроїв, адаптованих для модифікації замовником відповідно до його потреб). Підвищувальний перетворювач LM2577 виготовлений з високоякісних компонентів, а сама схема була добре продумана та розроблена командою досвідчених інженерів-електронників.
Плата, серед іншого, оснащена металевим радіатором, який ефективно розсіює накопичене тепло, навіть під час використання максимальних струмових можливостей пристрою. Краї ламінованої плати мають луджені отвори для паяння кабелів живлення та вихідного живлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина | 31 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 13 мм мм |
| Висота паковання | 6 см |
| Вихідна напруга від | 5,0 В |
| Напруга живлення від | 3,5 В |
| Стабілізатор — Тип | крок вгору |
| Ширина паковання | 5 см |
- Ціна: 505 ₴



