Опис товару: Кнопка 10 см - жовта - плоска
Велика кнопка із зовнішнім діаметром10 смз вбудованимжовтийСвітлодіод підсвічування купола. Пристрій можна встановити за допомогою гайки, розташованої знизу, або прикріпити до стільниці, відкрутивши чорне кільце. Контакти являють собою легко підключається кінцевий вимикач.
Технічні характеристики кнопки
- Терморегулятори - кінцевий вимикач з двома роз'ємами
- Кінцевий вимикач замінний
- Підсвічування - вбудований жовтий світлодіод з живленням від 5 В
- Пластикова монтажна гайка в комплекті
- Можливість зняття кільця навколо кнопки для кріплення до поверхні стільниці
- Розміри:
- Зовнішній діаметр: 100 мм
- Висота: 53 мм
- Діаметр монтажного отвору: 24 мм
Кнопка 10 см - жовта - плоска.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 100 мм |
| Основні | |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50-мм |
| Висота паковання | 5 см |
| Перемикач — Підсвітка | Да |
| Тип перемікача | моностабільний |
| Ширина паковання | 14,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475 ₴



