
Комплект Metabo KS 55 FS + FS 160

Характеристики продукту
- Міцна дискова пилка Metabo для безпосереднього використання на рейках
- Легка лита під тиском алюмінієва напрямна пластина
- Ручка з нековзною, м'якою поверхнею Softgrip
- Добре помітний індикатор розпилювання для контурного розпилювання
- Регулювання положення 0° забезпечує максимальну точність різання
- Можливість підключення всмоктувального пристрою.
- Точне регулювання без інструментів верстата при використанні напрямної рейки
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Направляюча шина FS 160 (160 см)
- твердосплавний (18 зубців)
- - паралельний напрямний
- чайові
- всмоктування для шестигранного ключа
- виготовлений з пластику
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 4 кг |
| Вихідна потужність | 670 Вт |
| Глибина різання (макс.) | 55 мм |
| Тип продукту | Циркулярна пила |
| Швидкість холостого ходу | 5600 об./хв |
| діаметр свердління | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 033 ₴



