
Генератор довільних функцій

Характеристики продукту
- Смуга пропускання 25 МГц
- 2 канали
- Стандартний та довільний генератор функцій

Опис
Модель<1 />Він має два повноцінних та незалежних вихідних канали (ті ж характеристики) та 8 Мбіт/с внутрішньої пам'яті. На додаток до типових стандартних функцій, пристрій має понад 160 довільних сигналів, гаусівські криві Лоренца, двоколірні криві, експоненціальне наростання та спадання. Найвища якість сигналу від 1 ppm, з роздільною здатністю 14 біт.
Характеристика
- Функція розгортки та режим серійного зображення
- Частотоміри
- Генератор гармонік до 8-го порядку
- Виходи захищені від перевантаження
- Великий кольоровий TFT-дисплей з діагоналлю 8,89 см
- 2 незалежних канали з увімкненою функцією "відстеження".
Комплект поставки
- BNC-кабель
- USB-кабель для підключення
- Інструкція користувача англійською мовою
- Мережевий кабель
Коментарі
Найновішу версію програмного забезпечення можна завантажити з веб-сайту виробника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3,2 кг |
| Вимірювання частоти (зовнішніше) | 1 мкГц — 200 МГц |
| Властивості генератора функцій | включно з модуляцією частотного лічильника |
| Джерело живлення | 110 - 230 В змінного струму |
| Диапазон частот (ARB) | 1 мкГц — 10 МГц |
| Діапазон частот (синусоїдний) | 1 мкГц — 25 МГц |
| Число каналів | 2-канальний |
| Модуляція (внутрішня) | AM, FM, PM, ASK, FSK, PSK, PWM |
| Мінімальна частота | 1 мкГц |
| Розміри | (Ш x В) 262 мм x 112 мм - |
| Тип вихідного сигналу | СинусПрямокутний ТрикутникШум Просвольний |
| Тип продукту | Генератор функцій |
| Функція розгортки | Лін/логарифм/крок, 1 мс — 500 с |
| висота продукту | 112 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 033 ₴



