
Генератор довільних функцій
Характеристики продукту
- Смуга пропускання: 0,1 Гц – 5 МГц
- Генератор довільних чисел 20 млн вибірок/с
- Пряме цифрове формування сигналу (DDS)
Опис
Генератор функцій прямої цифрової генерації сигналів (DDS) AFG-2005 забезпечує смугу пропускання 5 МГц. Він підтримує стандартні синусоїдальні, прямокутні, пилоподібні, шумові та 20 млн вибірок/с довільних сигналів з 10-бітною вертикальною роздільною здатністю. Великий кольоровий РК-дисплей діагоналлю 8,89 см відображає всі налаштування та параметри форми сигналу. Порт USB дозволяє дистанційно керувати ними через комп'ютер. Довільні форми сигналів можна генерувати за допомогою завантажуваного програмного забезпечення для ПК® та передавати до генератора через USB.
Характеристика
- Регульоване співвідношення імпульсів до пауз для отримання прямокутних сигналів
- Налаштування параметрів форми хвилі за допомогою клавіатури та ручки
- Одночасне відображення амплітуди, зміщення постійного струму та функціональних змінних на дисплеї
- Пам'ять для зберігання 10 налаштувань
- Пам'ять для запису 10 фіксованих форм сигналу 4 кточки
Комплект поставки
- Вимірювальний кабель (BNC – BNC)
- Мережевий кабель
- Посібник користувача (Велика Британія)
- Короткі інструкції
Коментарі
Програмне забезпечення для ПК® для генерації довільних сигналів доступне для завантаження в Інтернеті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3,2 кг |
| Джерело живлення | мережа |
| Діапазон частот (квадрат) | 0,1 Гц - 5 МГц |
| Діапазон частот (трикутник) | 0,1 Гц - 1 МГц |
| Число каналів | 1-канальний |
| Мінімальна частота | 0,1 Гц |
| Розміри | (Ш x В) 266 мм x 107 мм - |
| Тип дисплея | РК-дисплей |
| Тригер (синхронно) | ТТЛ |
| висота продукту | 107 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 133 ₴

