
Опис
Серія SFG-1000 — це економічно ефективний генератор функцій з високою точністю та високою стабільністю, заснований на технології DDS (прямий цифровий синтез), вбудований у FPGA великої площі.
Завдяки діапазону частот 3 МГц та вибору синусоїдальної, прямокутної, трикутної та TTL форми вихідних сигналів, серія SFG-1000 забезпечує необхідну функціональність для забезпечення високої достовірності результатів випробувань. Технологія DDS за доступною ціною забезпечує високоякісне рішення для користувачів, яким потрібне джерело сигналу для точних, але простих вимірювальних застосувань.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Завдяки діапазону частот 3 МГц та вибору синусоїдальної, прямокутної, трикутної та TTL форми вихідних сигналів, серія SFG-1000 забезпечує необхідну функціональність для забезпечення високої достовірності результатів випробувань. Технологія DDS за доступною ціною забезпечує високоякісне рішення для користувачів, яким потрібне джерело сигналу для точних, але простих вимірювальних застосувань.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,2 кг |
| Діапазон частот (квадрат) | 0,1 Гц - 3 МГц |
| Діапазон частот (трикутник) | 0,1 Гц - 1 МГц |
| Калібрування | завод (без сертифіката) |
| Число каналів | 1-канальний |
| Мінімальна частота | 0,1 Гц |
| Розміри | (Ш x В) 251 мм x 91 мм - |
| Тип дисплея | ВЕЛ |
| Ширина вироби | 251 мм |
| висота продукту | 91 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 658 ₴

