
Генератор довільних функцій MFG-2120

Характеристики продукту
- 1 мкГц - 200 МГц
- Генератор імпульсів 25 МГц
- Справжній точковий вихід
- Генератор довільних сигналів 200 Мвиб/с
- Частота оновлення 100 МГц
- 14-бітна роздільна здатність
- Глибина пам'яті 4 кбіт/с
Опис
Одноканальний генератор довільних функцій з максимальною смугою пропускання 20 МГц та генератор імпульсів з частотою до 25 МГц.
Характеристика
- Генератор імпульсів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB |
| Ваги | 2,5 кг |
| Калібрування | завод (без сертифіката) |
| Максимальна частота | 20 МГц |
| Модель із каталогу виробника | MFG-2120 |
| Розміри | (Ш x В) 266 мм x 107 мм - |
| Тип дисплея | цифровий |
| Ширина вироби | 266 мм |
| висота продукту | 107 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 858 ₴


