
Адаптер для безконтактного вимірювання температури VOLTCRAFT IR-550A Оптика 8:1 -30 - +550 °C Калібрування: ISO 6070436
15 383 ₴
- В наявності
- Код: 6070436
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Адаптер для безконтактного вимірювання температури VOLTCRAFT IR-550A - калібрування ISO

Характеристики продукту
- Ідеальний аксесуар для універсальних цифрових мультиметрів
- Легкий у використанні
- Оптика 8:1
- Діапазон вимірювання: від -30 до +550°C
- Виміряна температура відображається на дисплеї мультиметра.
Опис
Адаптер для безконтактного вимірювання температури. Адаптер можна підключити до будь-якого комерційно доступного вимірювача, що працює в діапазоні вимірювання постійного струму мВ. Включає лазерний приціл для точних вимірювань.
Характеристика
- Лазер для встановлення напрямку до точки вимірювання
- Перемикання між 1 мВ/°C та 1 мВ/°F
- Стандартний 4-міліметровий штекер типу «банан» для легкого підключення до мілівольтметра.
- Він особливо підходить для безконтактного вимірювання температури гарячих або рухомих об'єктів.
- Продукт доступний для продажу підприємствам.
Комплект поставки
- Акумулятор
- Інструкція користувача
Коментарі
Будь ласка, зверніть увагу на діапазон калібрування у формулі калібрування, яку можна знайти в розділі «Завантаження». Для вимірювачів, що працюють у діапазоні вимірювання мВ постійного струму та вимірювальних розеток 4 мм.
На цю статтю не поширюється право на відмову.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Базова точність (+/-) | 2 °С |
| Глибина продукту | 40 мм |
| Джерело живлення | 9В (3R12) |
| Коефіцієнт емісії | 0,95 (фіксований) |
| Максимальний коефіцієнт випромінювання | 0,95 |
| Мінімальний коефіцієнт випромінювання | 0,95 |
| Поле зору (FOV) | 8/1 |
| Служба калібрування | 3 відповідних калібрувальних значення для діапазону пристрою (-18; 0; +60°C) |
| Стан | Нове |
| Точність | ±2% или ±2 °C |
| Час відповіді (дорібніше) | < 1 сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 383 ₴

