
Інфрачервоний термометр PCE-893

Характеристики продукту
- Подвійний лазер вказує точку вимірювання, регульована випромінювальна здатність, РК-дисплей з підсвічуванням, передача виміряних значень на друковану плату ПК, безконтактне вимірювання температури, співвідношення плями 50:1, інфрачервона оптика, вимірювання температури до 1200 °C, підключення термопари типу K. Типові області застосування лазерного вимірювача температури PCE-893: моніторинг харчових продуктів, гігієнічні перевірки, дорожнє будівництво, моніторинг розподільних щитів, опалення та кондиціонування повітря, моніторинг виробництва, вимірювання температури двигуна, електронні компоненти, блок запобіжників.

Опис
Лазерний вимірювач температури PC-893: Лазерний вимірювач температури для легкого вимірювання температури поверхні / швидкий час відгуку / регульована випромінювальна здатність / функція макс.-мін. / функція сигналізації / діапазон вимірювання до 1200°C / підключення термопари типу K / підключення до ПК. Лазерний вимірювач температури PCE-893 підходить для простих вимірювань температури. Випромінювальну здатність поверхні можна регулювати на лазерному вимірювачі температури PCE-893. Це робить лазерний вимірювач температури PCE-893 придатним майже для всіх поверхонь. Подвійні лазери лазерного вимірювача температури PCE-893 точно позначають центр точки вимірювання, що полегшує безконтактне вимірювання температури. Лазерний вимірювач температури PCE-893 має дисплей з підсвічуванням. Окрім налаштування випромінювальної здатності, лазерний вимірювач температури PCE-893 дозволяє користувачеві встановлювати сигналізацію про граничні значення по всьому діапазону вимірювання. Діапазон вимірювання становить від -50°C до +1200°C. Лазерний вимірювач температури PCE-893 має співвідношення точки вимірювання 50:1. Окрім інфрачервоного вимірювання, лазерний вимірювач температури також можна підключити до великої кількості термопар типу K. Можливі вимірювання до 1370°C. Програмне забезпечення, що постачається в комплекті, та USB-порт лазерного вимірювача температури дозволяють оператору аналізувати та зберігати всі дані вимірювань на ПК як у графічному, так і в табличному вигляді.
Комплект поставки
- 1 x Цифровий термометр PCE-893 Термопара типу K 1 x Міні-штатив 1 x USB-кабель 1 x Батарейка 9 В 1 x Посібник користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCE Instruments |
| Загальні | |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова точність (+/-) | 1 °С |
| Довжина виробу | 150 мм |
| Калібрування | завод (без сертифіката) |
| Максимальний коефіцієнт випромінювання | 1 |
| Мінімальний коефіцієнт випромінювання | 0.1 |
| Пам'ять | 30 |
| Стан | Нове |
| Температурна роздільна здатність | 0,1 °С |
| Час відповіді (дорібніше) | 150 мс |
| Ширина вироби | 150 мм |
| висота продукту | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 858 ₴









