
Пірометр TFA Dostmann 31.1132 - калібрування ISO
Характеристики продукту
- -38 - +365 °C
- Коефіцієнт викидів -
Опис
Інфрачервоний термометр BEAM забезпечує швидке та просте безконтактне вимірювання температури поверхні. Результат всього за кілька секунд, просто наведіть на предмет і натисніть кнопку. Вбудований лазерний приціл полегшує визначення місцезнаходження об'єкта. На дисплеї з підсвічуванням відображається поточна температура.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 151 г |
| Довжина виробу | 40 мм |
| Калібрування | ІСО |
| Максимальна температура | +365 °С |
| Розміри | (Д x Ш x В) 40 x 85 x 175 мм - |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Пірометр |
| Ширина вироби | 85 мм |
| висота продукту | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 633 ₴

