
Metabo SSW 18 LTX 1750 BL 602402850 Акумуляторний ударний гайковерт 1750 Нм 18 В Кількість акумуляторів у комплекті 0 безщітковий,
29 033 ₴
- В наявності
- Код: 6070480
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

SSW 18 LTX 1750 BL Акумуляторний ударний гайковерт

Характеристики продукту
- 18-вольтова батарея/
- Максимальний крутний момент 1750 Нм
- Рівні крутного моменту 12

Опис
Надзвичайно потужний акумуляторний ударний гайковерт із квадратним приводом 3/4 дюйма та крутним моментом 1750 Нм
Унікальний безщітковий двигун Metabo забезпечує швидке виконання роботи та максимальну ефективність у кожному застосуванні.
Послаблення APS (автоматичне перемикання передач під навантаженням): запобігає падінню болта/гайки, автоматично знижуючи швидкість після послаблення
Захист від перевантаження: захищає двигун від перегріву
Дуже міцний для важких болтових з'єднань
Низький відкат та робота з дуже високим крутним моментом
Дванадцять налаштувань швидкості/крутного моменту для широкого спектру застосувань
Вбудоване робоче освітлення для освітлення робочої зони
Міцний алюмінієвий корпус редуктора сприяє оптимальному розсіюванню тепла та забезпечує стабільність
Кілька брендів, одна акумуляторна система: цей продукт можна поєднувати з кількома 18-вольтовими акумуляторами та зарядними пристроями брендів CAS (Cordless Alliance).
Унікальний безщітковий двигун Metabo забезпечує швидке виконання роботи та максимальну ефективність у кожному застосуванні.
Послаблення APS (автоматичне перемикання передач під навантаженням): запобігає падінню болта/гайки, автоматично знижуючи швидкість після послаблення
Захист від перевантаження: захищає двигун від перегріву
Дуже міцний для важких болтових з'єднань
Низький відкат та робота з дуже високим крутним моментом
Дванадцять налаштувань швидкості/крутного моменту для широкого спектру застосувань
Вбудоване робоче освітлення для освітлення робочої зони
Міцний алюмінієвий корпус редуктора сприяє оптимальному розсіюванню тепла та забезпечує стабільність
Кілька брендів, одна акумуляторна система: цей продукт можна поєднувати з кількома 18-вольтовими акумуляторами та зарядними пристроями брендів CAS (Cordless Alliance).
Комплект поставки
- SSW 18 LTX 1750 BL
- Інструкція користувача

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3 кг |
| Дані про вагу | без батарейок |
| Довжина виробу | 220 мм |
| Кількість батарей, що входять до комплекту | 0 |
| Максимальний крутний момент | 1750 Нм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 220 x 86 x 235 мм |
| Сходинки крутного моменту | 12 |
| Тип | SSW 18 LTX 1750 BL |
| Ширина вироби | 86 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 033 ₴






