
Metabo SB 18 L BL 613157500 Акумуляторний ударний гайковерт 65 Нм 18 В Кількість акумуляторів у комплекті 2 2 Ah безщітковий LiHD,
19 233 ₴
- В наявності
- Код: 6070489
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумуляторний ударний дриль SB 18 L BL

Характеристики продукту
- Акумулятор LiHD 18 В/2 Аг
- Максимальний крутний момент 65 Нм

Опис
Найменший ударний дриль Metabo на 18 В з потужним безщітковим двигуном для всіх поширених видів свердління та загвинчування шурупів. Цей надзвичайно короткий та легкий ударний дриль забезпечує комфортну роботу навіть над головою або у вузьких місцях.
Характеристика
- Міцний та довговічний корпус редуктора виготовлений з литого під тиском алюмінію
- Потужний безщітковий двигун для максимальної ефективності та тривалого терміну служби акумулятора
- Захист від перевантаження: захищає двигун від перегріву
- Вбудоване світлодіодне робоче освітлення з функцією післясвітіння забезпечує оптимальну яскравість у робочій зоні
- З практичним гачком для ременя та тримачем для біт, можливе кріплення праворуч або ліворуч
- З metaBOX, розумним рішенням для транспортування та зберігання
Комплект поставки
- Акумуляторний ударний дриль SB 18 L BL
- Швидкознімний патрон для дриля
- Гачок для ременя та тримач для біт
- 2 акумулятори LiPOWER (18 В/2,0 Аг)
- Зарядний пристрій SC 30
- метаБОКС 145
- Інструкція користувача
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 2 А·год |
| Ваги | 1300 г |
| Діапазон затиску ручки | 1,5 - 13 мм |
| Кількість батарей, що входять до комплекту | 2 |
| Максимальний діаметр свердління | 40 мм |
| Напруга | 18 В |
| Технічні характеристики електроінструменту | безщітковий, у комплекті чохол, зарядний пристрій, 2 акумулятори |
| Тип приводу | 2-швидкісна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 233 ₴


