
Bosch Professional Bosch Power Tools 06019E0101 Акумуляторний ударний гайковерт 12 В Кількість акумуляторів у комплекті 0 Літій-іо
12 583 ₴
- В наявності
- Код: 6070498
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумуляторний ударний шурупокрут

Характеристики продукту
- 12V/літій-іонний акумулятор
- Максимальний діаметр гвинтів M4-M12
- Ступені крутного моменту 2
Характеристика
- На 100% довший термін служби завдяки безщітковій технології EC-двигуна та оптимізованому ударному механізму
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Обертовий акумуляторний блок GDS 12V-115

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,9 кг |
| Дані про вагу | з батареєю |
| Довжина виробу | 330 мм |
| Кількість батарей, що входять до комплекту | 0 |
| Максимальний діаметр гвинта | М4-М12 |
| Розміри | (Д x Ш x В) 330 x 215 x 77 мм - |
| Сходинки крутного моменту | 2 |
| Тип продукту | Бездротова ударна викрутка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 583 ₴


