
Metabo SSW 18 LTX 1750 BL 602402840 Акумуляторний ударний гайковерт 1750 Нм 18 В Кількість акумуляторів у комплекті 0 безщітковий,
28 683 ₴
- В наявності
- Код: 6070503
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

SSW 18 LTX 1750 BL Акумуляторний ударний гайковерт

Характеристики продукту
- 18-вольтова батарея/
- Максимальний крутний момент 1750 Нм
- Рівні крутного моменту 12

Опис
Надзвичайно потужний акумуляторний ударний гайковерт із зовнішнім квадратним приводом 3/4 дюйма та крутним моментом 1750 Нм
Унікальний безщітковий двигун Metabo забезпечує швидке виконання роботи та максимальну ефективність у кожному застосуванні.
Послаблення APS (автоматичне перемикання передач під навантаженням): запобігає падінню болта/гайки, автоматично знижуючи швидкість після послаблення
Захист від перевантаження: захищає двигун від перегріву
Дуже міцний для важких болтових з'єднань
Робота без ривків з надзвичайно високим крутним моментом
Дванадцять налаштувань швидкості/крутного моменту для широкого спектру застосувань
Вбудоване робоче освітлення для освітлення робочої зони
Міцний алюмінієвий корпус редуктора сприяє оптимальному розсіюванню тепла та забезпечує стабільність
З metaBOX, розумним рішенням для транспортування та зберігання
Кілька брендів, одна акумуляторна система: цей продукт можна поєднувати з кількома 18-вольтовими акумуляторами та зарядними пристроями брендів CAS (Cordless Alliance).
Унікальний безщітковий двигун Metabo забезпечує швидке виконання роботи та максимальну ефективність у кожному застосуванні.
Послаблення APS (автоматичне перемикання передач під навантаженням): запобігає падінню болта/гайки, автоматично знижуючи швидкість після послаблення
Захист від перевантаження: захищає двигун від перегріву
Дуже міцний для важких болтових з'єднань
Робота без ривків з надзвичайно високим крутним моментом
Дванадцять налаштувань швидкості/крутного моменту для широкого спектру застосувань
Вбудоване робоче освітлення для освітлення робочої зони
Міцний алюмінієвий корпус редуктора сприяє оптимальному розсіюванню тепла та забезпечує стабільність
З metaBOX, розумним рішенням для транспортування та зберігання
Кілька брендів, одна акумуляторна система: цей продукт можна поєднувати з кількома 18-вольтовими акумуляторами та зарядними пристроями брендів CAS (Cordless Alliance).
Комплект поставки
- SSW 18 LTX 1750 BL
- metaBOX 145 л
- Інструкція користувача

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3,9 кг |
| Дані про вагу | без батареї |
| Довжина виробу | 469 мм |
| Кількість батарей, що входять до комплекту | 0 |
| Максимальний крутний момент | 1750 Нм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 469 x 101,5 x 162 мм |
| Сходинки крутного моменту | 12 |
| Тип | SSW 18 LTX 1750 BL |
| Тип продукту | Бездротова ударна викрутка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 683 ₴






