
Акумуляторний ударний гайковерт Makita DTP141Z 150 Нм 18 В Кількість акумуляторів у комплекті 0 Літій-іонний без акумулятора
23 783 ₴
- В наявності
- Код: 6070506
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумуляторна викрутка Quadro

Характеристики продукту
- 18V/літій-іонний акумулятор
- Максимальний крутний момент 150 Нм
- Рівні крутного моменту 9
Опис
Акумуляторний шурупокрут Quadro з трьома рівнями потужності. Акумуляторний шурупокрут Quadro з електронним контролем крутного моменту та чотирма функціями: ударний гайковерт, перфоратор, двошвидкісний дриль та шурупокрут.
Характеристика
- З яскравим світлодіодом
- Акумуляторний шурупокрут з 4 функціями: ударне загвинчування, шурупокрути, свердління (2 швидкості), ударне свердління
- Безщітковий двигун забезпечує більшу довговічність, довший термін служби та компактніший дизайн.
- Тільки один плавний перемикач для вибору функцій та швидкостей у режимі свердління
- 9-позиційне налаштування крутного моменту
- 4-полюсний двигун компактної конструкції без втрати крутного моменту та з низьким споживанням енергії
- З яскравим світлодіодом
- Доставка в коробці без акумулятора, без зарядного пристрою, без кейса.
Комплект поставки
- Акумуляторна викрутка Quadro
- Гвинт M4x12
- Ярмо
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,9 кг |
| Дані про вагу | з батареєю |
| Джерело живлення | на батарейках |
| Кількість ударів | 0 - 1200 / 2400 / 3200 об./хв |
| Максимальний крутний момент | 150 Нм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 171 x 79 x 250 мм - |
| Сходинки крутного моменту | 9 |
| Тип клітки | Літій-іонний |
| Ширина вироби | 79 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 783 ₴

