
Metabo SSW 18 LTX 1450 BL 602401660 Акумуляторний ударний гайковерт 1450 Нм 20 В Кількість акумуляторів у комплекті 2 LiHD безщітк
48 458 ₴
- В наявності
- Код: 6070510
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

SSW 18 LTX 1450 BL Акумуляторний ударний гайковерт

Характеристики продукту
- Акумулятор 20 В/літій-потужний
- Максимальний крутний момент 1450 Нм
- Рівні крутного моменту 12

Опис
Надзвичайно потужний акумуляторний ударний гайковерт із квадратним приводом 1/2 дюйма та крутним моментом 1450 Нм
Унікальний безщітковий двигун Metabo забезпечує швидке виконання роботи та максимальну ефективність у кожному застосуванні.
Послаблення APS (автоматичне перемикання передач під навантаженням): запобігає падінню болта/гайки, автоматично знижуючи швидкість після послаблення
Захист від перевантаження: захищає двигун від перегріву
Дуже міцний для важких болтових з'єднань
Низький відкат та робота з дуже високим крутним моментом
Дванадцять налаштувань швидкості/крутного моменту для широкого спектру застосувань
Вбудоване робоче освітлення для освітлення робочої зони
Міцний алюмінієвий корпус редуктора сприяє оптимальному розсіюванню тепла та забезпечує стабільність
Акумулятори LiHD забезпечують найвищу продуктивність, винятково тривалий термін служби та довговічність
З metaBOX, розумним рішенням для транспортування та зберігання
Кілька брендів, одна акумуляторна система: цей продукт можна комбінувати з кількома 18-вольтовими акумуляторами та зарядними пристроями брендів CAS (Battery Alliance System).
Унікальний безщітковий двигун Metabo забезпечує швидке виконання роботи та максимальну ефективність у кожному застосуванні.
Послаблення APS (автоматичне перемикання передач під навантаженням): запобігає падінню болта/гайки, автоматично знижуючи швидкість після послаблення
Захист від перевантаження: захищає двигун від перегріву
Дуже міцний для важких болтових з'єднань
Низький відкат та робота з дуже високим крутним моментом
Дванадцять налаштувань швидкості/крутного моменту для широкого спектру застосувань
Вбудоване робоче освітлення для освітлення робочої зони
Міцний алюмінієвий корпус редуктора сприяє оптимальному розсіюванню тепла та забезпечує стабільність
Акумулятори LiHD забезпечують найвищу продуктивність, винятково тривалий термін служби та довговічність
З metaBOX, розумним рішенням для транспортування та зберігання
Кілька брендів, одна акумуляторна система: цей продукт можна комбінувати з кількома 18-вольтовими акумуляторами та зарядними пристроями брендів CAS (Battery Alliance System).
Комплект поставки
- SSW 18 LTX 1450 BL
- 2 акумулятори (18 В/5,5 Аг) LiHD
- Швидкозарядний пристрій ASC 145 "AIR COOLED"
- metaBOX 145 л
- Інструкція користувача
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,9 кг |
| Дані про вагу | без батареї |
| Довжина виробу | 213 мм |
| Кількість батарей, що входять до комплекту | 2 |
| Максимальний крутний момент | 1450 Нм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 213 x 92 x 296 мм - |
| Сходинки крутного моменту | 12 |
| Тип | SSW 18 LTX 1450 BL |
| Тип продукту | Бездротова ударна викрутка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 458 ₴


