
Акумуляторний ударний гайковерт Makita TW004GZ 350 Нм 40 В літій-іонний без акумулятора 6070518
19 583 ₴
- В наявності
- Код: 6070518
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

TW004GZ Акумуляторний ударний гайковерт

Характеристики продукту
- 40V/літій-іонний акумулятор
- Максимальний крутний момент 350 Нм
- Максимальний діаметр гвинта 20 мм

Опис
Більше потужності. Довговічність. Цифровий зв'язок. Бездротовий ударний гайковерт, який відповідає найвищим вимогам.
Потужний бездротовий ударний гайковерт із квадратним приводом 1/2". Режим автоматичної зупинки зупиняється, коли болт/гайка достатньо послаблені. 4-швидкісний режим пропонує різноманітне застосування. Крутний момент регулюється електронно в 4 етапах.
Потужний бездротовий ударний гайковерт із квадратним приводом 1/2". Режим автоматичної зупинки зупиняється, коли болт/гайка достатньо послаблені. 4-швидкісний режим пропонує різноманітне застосування. Крутний момент регулюється електронно в 4 етапах.
Комплект поставки
- TW004GZ Акумуляторний ударний гайковерт
- Гвинти з плоскою головкою, круглі, M4x12
- Ярмо

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,2 кг |
| Дані про вагу | з батареєю |
| Довжина виробу | 144 мм |
| Кількість ударів | 0–1800/2600/3400/4000 об/мин |
| Максимальний крутний момент | 350 Нм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 144 x 86 x 253 мм - |
| Технічні характеристики електроінструменту | без батареї |
| Тип продукту | Бездротова ударна викрутка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 583 ₴









