
Metabo SB 18 LT BL 602316500 Акумуляторний ударний гайковерт 75 Нм 18 В Кількість акумуляторів у комплекті 2 4 Ah безщітковий LiHD
31 833 ₴
- В наявності
- Код: 6070519
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумуляторний ударний дриль SB 18 LT BL
Характеристики продукту
- Акумулятор LiHD 18 В/4 Аг
- Максимальний крутний момент 75 Нм
Опис
Безщітковий акумуляторний ударний дриль з оптимальною продуктивністю для складних завдань.
Характеристика
- Потужний безщітковий двигун для максимальної ефективності та тривалого терміну служби акумулятора
- Ефективний ударний пристрій, який гарантує найкращі результати роботи
- Вбудоване освітлення робочого простору
- З практичним гачком для ременя та тримачем для біт, можливе кріплення праворуч або ліворуч
- З metaBOX, розумним рішенням для транспортування та зберігання
Комплект поставки
- Акумуляторний ударний дриль SB 18 LT BL
- Швидкознімний патрон для дриля
- Гачок для ременя та тримач для біт
- 2 акумулятори LiPOWER (18 В/4,0 Аг)
- Зарядний пристрій ASC 55 "ПОВІТРЯНЕ ОХОЛОДЖЕННЯ"
- метаБОКС 145
- Інструкція користувача
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 4 А·год |
| Ваги | 1.8 кг |
| Діапазон затиску ручки | 1,5 - 13 мм |
| Кількість батарей, що входять до комплекту | 2 |
| Максимальний діаметр свердління | 38 мм |
| Напруга | 18 В |
| Технічні характеристики електроінструменту | безщітковий, вмик. 2 батареї, вмик. чохол, вмик. зарядний пристрій |
| Тип приводу | 2-швидкісна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 833 ₴
