
Bosch Professional GDS 18V-1050 H 06019J8500 Акумуляторний ударний гайковерт 1050 Нм 18 В Кількість акумуляторів у комплекті 0 Літ
26 233 ₴
- В наявності
- Код: 6070521
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумуляторний ударний гайковерт Bosch GDS 18V-1050 H (Solo; C)

Характеристики продукту
- 18V/літій-іонний акумулятор
- Максимальний крутний момент 1050 Нм
- Максимальний діаметр гвинта M 24
- Ступені крутного моменту 3
Характеристика
- Видатна продуктивність: з моментом затягування 1050 Нм та моментом відриву до 1700 Нм
- Універсальне використання: ідеальний контроль потужності завдяки 3 рівням швидкості/крутного моменту
- Новий високоефективний безщітковий двигун у поєднанні з акумуляторами ProCORE18V забезпечує продуктивність, порівнянну з дротовим пристроєм
- Професійна система 18 В. Виняткова продуктивність. Максимальна свобода. Усі акумулятори сумісні з новими та існуючими професійними інструментами Bosch того ж класу напруги.
Комплект поставки
- Акумуляторний ударний гайковерт Bosch GDS 18V-1050 H
- Картон.
- Кліп.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,9 кг |
| Дані про вагу | без батареї |
| Джерело живлення | на батарейках |
| Діапазон холостого ходу | 0 - 1750 об./хв |
| Кількість ударів | 0 - 2600 / хв |
| Максимальний крутний момент | 1050 Нм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 222 x 86 x 240 мм |
| Сходинки крутного моменту | 3 |
| Тип клітки | Літій-іонний |
| Ширина вироби | 86 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 233 ₴





